Sosyal Medya

Snapchat’ten etkileşimi artıracak adım: Paylaşılan Kıssalar

Snapchat, Paylaşılan Öyküler (Shared Stories) ismini verdiği özelliğini duyurdu. Özel Kıssalar özelliğini değiştiren şirket, kullanıcıların etkileşimi artırmayı hedefliyor.

Snapchat, Paylaşılan Öyküler özelliğini tanıttı

Şirket, yaptığı açıklamada bu özelliğin “paylaşılan anları paylaşılan anılara dönüştürme” imkanı sunacağının altını çizdi. Snapchat üzerinden paylaşılan öbür öyküler üzere, Paylaşılan Öyküler de 24 saat sonra kaybolacak. Kullanıcılar, yükledikleri kıssalara daha fazla fotoğraf ve görüntü eklenmesi için arkadaşlarını davet edebilecek.

Örnek olarak, katıldığınız rastgele bir aktiflikte Paylaşılan Öyküler özelliğini kullanarak arkadaşlarınızı davet edebileceksiniz. Snapchat üzerinden davet ettiğiniz şahısların paylaştığı kıssalar, orjinal içeriğin yanında görünecek. Davet edilen kullanıcılar da Paylaşılan Kıssalara diğerlerini davet edebilecek.

snapchatten etkilesimi artiracak adim paylasilan kissalar 0 qtu5Zyl8

Şirketin blog sayfasında yazan açıklamada, “Özel Öykülere eklenen içeriğin inançlı ve eğlenceli olması için otomatik lisan algılama teknolojisinden yararlanacağız. Kullanıcıların rastgele bir tacize yahut zorbalığa maruz kalmaması için tüm içerikler dikkatle denetlenecek. Ayrıyeten kullanıcılar, engelledikleri hesaplarla Özel Öykülere katıldıklarında bilgilendirilecek.” iadeleri yer alıyor.

Mayıs ayının başlarında Snapchat, yeni ebeveyn denetimlerinin yanı sıra içerik oluşturucular için yeni bir kamera seti ve düzenleme aracı sunan yeni güncelleme yayınladı. Paylaşılan Öyküler özelliği iOS ve Android kullanıcılarına sunuldu.

YouTube video

Siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmında ve SDN Forum‘da belirtebilirsiniz.

Kaynak: https://shiftdelete.net/snapchat-paylasilan-hikayeler-ozelligini-tanitti

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu