Sıradaki içerik:

Honor 30 Lite’ın 2 Temmuz’da Geleceği Onaylandı!

e
sv

Snapchat Gözlükleri Snapchat Deneyiminizi Geliştirmek İçin Geliyor

141 okunma
avatar

Berke

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Snapchat kullanıcısı olmak hiç de kolay değil. En iyi anları yakalamak için anında olmanız gerekir, ancak telefonunuzu cebinden çıkarırsanız, uygulamayı açmak zaman alır.

Ve bir çırpıda almak istediğiniz değerli anları kaybedebilirsiniz. Ancak Snap Inc’in Snapchat’in kendi Snapchat Gözlükleri olan bu soruna bir çözümü var. AR gözlükleri, aynı anda Snapchat olanağı sağlarken sizi serinletebilir.

Şu anda iki Gözlük teklifi var. Gözlük 2 ve Gözlük 3 dahil. Sırasıyla 2018 ve 2019’da piyasaya sürüldü ve şimdi Hindistan’a gidiyorlar. Her iki gözlük arkasındaki fikir de aynı: birinci şahıs POV’sunda fotoğraf ve video çekin ve çevrimiçi paylaşın. Ancak, Gözlük 3 biraz daha gelişmiş. Fiyatlandırmaya gitmeden önce her iki gözlükten geçelim.

Gözlükler 2

Snapchat Spectacles 2 2018’de piyasaya sürüldü. HD fotoğraflar ve videolar çekebiliyor. Kullanıcılar Snapchat ile kablosuz olarak senkronize olduklarından, yayınlamadan önce fotoğrafları filtrelerle, animasyonlarla ve daha pek çok şeyle özelleştirebilirler. 105 derecelik görüş alanı sunan iki kamera merceği vardır.

Gözlüklerdeki pil ömrü konusunda endişelenmeyin! Spectacles 2 tarafından tek bir şarjla 70 adede kadar video sağlanabilir. 4 GB dahili depolama birimiyle 150 adede kadar video veya 3.000 fotoğraf depolayabilirsiniz. Şarj işlemi daha az ise, gözlükleri kasaya göre dört kata kadar şarj edebilirsiniz.

Bluetooth v.4.0 ve çift bantlı Wi-Fi, Gözlük 2’nin bir bağlantı seçeneği olarak sağlanır. Ve elbette, ses kaydetmek için, Gözlüklerin üzerinde çift mikrofon vardır.

Gözlükler 3

Gözlük 3, gelişmiş özelliklerle karşılaştırmalı olarak gelir. Stereoskopik 3D, stereo ses ve ek AR efektleri ve filtreleri Gözlük 3’te kullanılabilir. 60fps’deki 3D fotoğraflar ve videolar akıllı gözlüklerin başlıca özellikleridir. Gözlük 3 ile VR’de çekimleri kutudan çıkarırken bir 3D Görüntüleyici alacaksınız.

Güvenliğiniz için, gözlüklerin UVA ve UVB ışınlarından yüzde 100 koruma sağladığı da söyleniyor. Ayrıca, tıkladığınız güzel anılar Snapchat ile sınırlı değil. Diğer sosyal medyada da kolayca paylaşılabilirler. Ayrıca, GPS ve GLONASS gözlükler tarafından desteklenmektedir.

Hindistan’da Fiyatlandırma

The Spectacles 3’ün fiyatı 29.999 ((~ 400 $) ve Karbon ve Mineral Renkleriyle geliyor. Spectacles 2’nin fiyatı 14.999 ₹ (~ 200 $) ve Midnight Blue, Onyx Eclipse & Ruby Sunset renk seçenekleriyle geliyor. 4 Temmuz’dan itibaren Flipkart’tan Hindistan’da gözlükleri alabileceksiniz. Hindistan dışında yaşıyorsanız, daha fazla bilgi için Gözlüklerin resmi web sitesine bakabilirsiniz .

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.