Snapchat çok oyunculu tenis oyununu duyurdu

1 dk


Snap Inc. şirketi özellikle son zamanlarda Snapchat uygulamasının oyun tarafındaki yenilikleriyle dikkat çekiyor. Şimdi de “Bitmoji Tennis” adı altında yeni bir oyunun duyurusunu gerçekleştiren Snapchat, telefonunuzdan uzaktaki arkadaşınızla birlikte çevrimiçi tenis oynama imkanı sunuyor. Ayrıca Snapchat oyunuyla birlikte Snap Inc., oyunları Snap Games adı altında toplayacağını açıkladı.

Snapchat tenis oyunu (Bitmoji Tennis) nasıl olacak?

Bitmoji Tennis, Snapchat platformu üzerinden oynanacak. Oyunculara oldukça kolay bir kullanım sunan tenis oyununda topa vurmak için sağa ve sola doğru hareket edebiliyorsunuz. Ayrıca top sizin raketinize yaklaştığında oyun içindeki kontrolcü titremeye başlayacak. Böylece raketi harekete geçireceğiniz zamanı daha algılayabileceksiniz.

Oyun içerisinde rakibinizin topu kaçırması ve vuramaması halinde bir puan kazanmış oluyorsunuz. Ve bu puanlar toplanıp toplamda 5 puana erişildiğinde kazanmış oluyorsunuz. Ayrıca bu oyunda turnuva modunda maçlar da yapmanız mümkün. Yani sadece bir arkadaşınızla değil, birden fazla arkadaşınızla da yarışabilirsiniz.

Bu oyunda genel olarak reklam olmayacak. Fakat raketinizi geliştirmek istediğinizde uygulama, size bazı reklamlar gösterecek. Bu reklamları izledikten sonra raketinizi geliştirmeniz mümkün olacak.

Şu anda birçok Snapchat kullanıcısı yeni oyuna kavuşmuş durumda. İlerleyen zamanlarda tüm kullanıcılara ulaşması beklentiler arasında yer alıyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

45
6 Paylaşım, 45 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir