Sıradaki içerik:

Call Of Duty: Modern Warfare ve Warzone’un Üçüncü Sezon Çıkış Tarihi Belli Oldu

e
sv

Skype’ı Kullanmak Artık Daha Kolay!

169 okunma
avatar

Çağrı

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Corona virüsü nedeniyle evden çalışan insanların adedi git gide artıyor. Hal bu tür olunca online video-sohbet platformlarına milyonlarca insan bağlanarak toplantılara devam ediliyor. Skype da insanların işlerini basitleştirmek amacıyla kolları sıvadı. Bundan bu tür Skype üzerinden bir üyeliğiniz olmadan hem de programsı indirmeden bedava olarak bir sohbete bağlanabileceksiniz. Peki bu nasıl olası olacak? İşte Skype Meet Now!

Skype Meet Now ile etkileşim kurmak daha kolay

Skype, görünümlü arama yazılımının tüketimini olası olduğunca kolaylaştırarak erişimi daha da kolaylaştırmayı amaçlıyor. Cuma günü duyurulan Skype Meet Now, gerçekte Skype’ın internet tabanlı bir versiyonu. Ek kolaylıklara sahip olan program ile Skype’ta erişebildiğiniz fazlası özelliğe ulaşabilirsiniz. Buna arka planı bulanıklaştırma ve davetiye ve dosyaların depolandığı bulut özelliği de dahil. Kullanıcılar Skype Meet Now internet sayfasına giderek “toplantı oluştur” bağlantısını tıklayabilir ve bu türlikle istediği şahsa toplantı bağlantısı gönderebilir.

Skype Meet Now

Skype Meet Now, Aralık ayında Skype Insider özelliği olarak tanıtıldı. Microsoft, Skype Meet Now’dan bu haftaki bir lansmanda bahsederek önden bir doğruluğunu sağlama yapmıştı. Teknoloji devi, ilaveten rakibi Zoom’un popülaritesindeki artışa benzer şekilde, Mart ayında aylık yüzde 70 artışla 40 milyon günlük kullanıcıya ulaştığını söylemişti.

Skype Meet Now nasıl kullanılır?

Skype Meet Now programını kullanmak gayet basit. Öncelik ile kullanıcı bedava bir toplantı oluşturmalı. Ardından, Skype programı aygıtta yüklü değilse Skype internet programını başlatıyor. Toplantı bağlantısının rastgele bir vakitı olmadığından, tekrardan kullanmaya açık bir bağlantı oluyor. Dolayısıyla aynı bağlantı üzerinden dilediğiniz vakit etkileşim kurabilirsiniz.

Skype Meet Now

Bunun yanı sıra çağrılar isteğe bağlı olarak kaydedilebiliyor, 30 güne kadar saklanabiliyor ve paylaşılan medya uzun vakit tutulabiliyor. Skype Meet Now’a henüz en çok 50 katılımcı davet edilebiliyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.