Gündem

Skandal Paylaşımda Bulanan Pakistanlı: ‘Antalya’ya Cihat İçin Silah Getirdik’

Twitter’de kendisini Pakistanlı Taliban olarak tanıtan Mohammad Ayyub; ‘Maşallah bugün Antalya’ya Pakistan’dan yeni bir silah kaçırdı. Cihat tek bir kafir kalıncaya kadar devam eder” yazarak silahlı fotoğrafını paylaştı.

skandal paylasimda bulanan pakistanli antalyaya cihat icin silah getirdik 0 KdEwwbTi

Sözcü’den İsmail Akın’ın haberine nazaran, Mohammad Ayyub ismi ile Twitter’dan bir hesap açan Pakistanlı; “Atatürk’ten ve laiklikten nefret ediyorum” yazarak silahlı fotoğrafını paylaştı.

‘Cihat tek bir kafir kalıncaya kadar devam eder’ paylaşımı…

skandal paylasimda bulanan pakistanli antalyaya cihat icin silah getirdik 1 DlSs1w89

Ayyub, paylaştığı bir Tweet’in altına, “Maşallah bugün Antalya’ya Pakistan’dan yeni bir silah kaçırdı. Cihat tek bir kafir kalıncaya kadar devam eder” yazdı altına da bir kişinin silahlı fotoğrafını ekledi. “Pakistan makamlarından Pakistan vatandaşlarının Türkiye’ye vizesiz girişine müsaade vermelerini talep ediyorum. Rastgele bir İslam ülkesinde yaşamak bizim doğuştan hakkımızdır” diyen Ayyub, hesabından paylaştığı bir görüntünün altına;

“Bu hoş ülkeye daha fazla Pakistanlı gelmeli. Her Pakistanlı Türkiye’ye vizesiz gelip kalıcı olarak yerleşmek için bu görüntüyü izlemeli” tabirini kullandı. Ayyub, Türkiye’de çekilen bir fotoğrafın altına da; “Türkiye yakında Pakistan ve Afganistan gibi İslam olacak” diye yazdı.

Kaynak: https://onedio.com/haber/skandal-paylasimda-bulanan-pakistanli-antalya-ya-cihat-icin-silah-getirdik-1065165

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu