Yazılım

Sızdırılan görsellere göre yeni Forza Motorsport, Xbox One’a da gelecek

sizdirilan gorsellere gore yeni forza motorsport xbox onea da gelecek 0 FsiMSCO4

Yayıncılığını Microsoft’un yaptığı, geliştiriciliğini ise Turn 10 Studios’un yaptığı Forza Motorsport için Xbox One sahipleri için hoş bir haber geldi.

Xbox One’a Gelebilir

Geçtiğimiz yıllarda Forza Motorsport serisinin yeni oyunu duyurulmuş lakin ne yazık ki çok fazla ayrıntı verilmemişti. Oyun, Xbox Series X için duyurulmuştu. Geçtiğimiz saatlerde ise Reddit üzerinden oyunla ilgili yeni görseller sızdırıldı. Sızdırılan görsellere nazaran oyun Xbox One’a da gelecek.

Görseller oyunun şu sıralar test evresinde olduğunu gösteriyor. Görsellerde de görülebildiği üzere oyun sadece Xbox Series X’e değil, Xbox One’a da gelecek. Büyük bir ihtimalle oyun Xbox Series S ve PC için de çıkış yapacak. Xbox One için çıkış yapacak olması da çok şaşırtan değil, son devirde çıkan birçok Xbox oyunu eski jenerasyon için de çıkış yaptı.

Oyunun çıkış tarihi hala belirli değil fakat geçtiğimiz yıl çıkan söylentiler büyük bir oyunun bizi beklediğini gösteriyor. Büyük bir ihtimalle 12 Haziran’da gerçekleşecek olan Xbox & Bethesda sunumunda oyundan bir şeyler göreceğiz.

Kaynak: https://www.donanimhaber.com/forza-motorsport-xbox-one-a-da-gelebilir–148077

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu