Dizi & Film

Sipahi canlı izle! Show TV Sipahi 4. bölüm canlı izle! Sipahi yeni bölümde neler olacak? Sipahi son bölümde neler oldu? Show TV 2 Ocak canlı izle!

Sipahi, CNP Film imzalı, ilk bölümü 12 Aralık 2022 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Hakan İnan’ın üstlendiği, senaryosunu Ali Doğançay’ın yazdığı, başrollerini Kaan Yıldırım, Özge Gürel ve Kerem Alışık’ın paylaştığı aksiyon ve istihbarat türündeki Türk televizyon dizisidir. Sipahi canlı izle! Show TV Sipahi 4. bölüm canlı izle! Sipahi yeni bölümde neler olacak? Sipahi son bölümde neler oldu? Show TV 2 Ocak canlı izle!

SİPAHİ CANLI YAYIN NEREDEN İZLENİR?

Diziyi Show TV ekranlarından veya Show TV’nin resmi web sitesi üzerinden canlı izleyebilirsiniz.

SİPAHİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sipahi’nin 3. Bölümünde; Ali, Habtor’un yanına sızmayı başarmıştır. Ancak Ali’nin çıkan karmaşada Sipahi ekibi ile iletişimi kesilir. Ali, bu operasyonda tek başına kalır. Beklemediği bir şekilde kendini Habtor’un evinde, Terörle Mücadele Komseri Canan ile birlikte bulur. Yıldırım ise bulduğu bir ipucunun peşinden giderek, Habtor’un evini bulmaya çalışır. Ekip için her geçen saniye tansiyon yükselirken, tehlikenin boyutu büyümektedir. Ali’nin öncelikle Habtor’un planını öğrenmesi ve sonra da Canan ile kendisini Suriye’den kurtarması gerekmektedir. Ekip ise ellerindeki tüm imkanları kullanarak Ali’ye ulaşmaya çalışmaktadır.

Sipahi son bölümü hd tek parça olarak sizlerle, iyi seyirler.

SİPAHİ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sipahi 4. Bölüm Fragmanı yayında. Ellerinde çiçeklerle Canan’ı hastanede ziyaret eden Korkut Ali, Yıldırım ile birlikte Elfaz’ı konuşturmaya çalışıyor. Silahların konuştuğu tanıtımda Yıldırım’ın Elfaz’ı öldürüp öldürmediği merakla bekleniyor.

sipahi canli izle show tv sipahi 4 bolum canli izle sipahi yeni bolumde neler olacak sipahi son bolumde neler oldu show tv 2 ocak canli izle 0 AfOPsRPV

SİPAHİ KONUSU NEDİR?

Batı’nın karanlık güçlerinin desteklediği ‘Manager’ yapılanması, Türkiye için açık tehdit haline gelmiştir. Türkiye’de kaos yaratacak, halkı korku ve paniğe sevk edecek kanlı terör eylemleri gerçekleşmektedir. Türk ekonomisi çeşitli sınavlardan geçmekte, Metavarse, dark web, kripto iletişim sistemleri ve internet sistemleri üzerinden ülkenin en hassas noktaları siber saldırılara uğramaktadır. Bu karmaşık ve komplike düşman; ülke içindeki çok çeşitli grupları da aktif olarak kullanmaktadır. Milli İstihbarat Teşkilatı’nın Sipahileri, bu tehlikeyi fark eder ve süratle reaksiyon gösterir.

SİPAHİ OYUNCULARI KİMLER?

Kaan Yıldırım – Korkut Ali Türkoğlu

Özge Gürel – Canan Doğan

Kerem Alışık – Yıldırım Bozok

Sinan Tuzcu – Goran Losic / Thomas Hartman

Erkan Bektaş – Habtor Bin Said

Başak Gümülcinelioğlu – Ezgi Sancaklı

Nurettin Sönmez – Kemal Yörükoğlu

Çağdaş Onur Öztürk – Yusuf Çetin

Serhat Nalbantoğlu – Alptekin Ala

Ece Dizdar – Narin

İsmail Düvenci

Selçuk Borak – Fahrettin

Emre Bulut – Cem Kaleli

Gözde Okur – Esra Çetin

Elit Andaç Çam – Meral Yörükoğlu

Zeynep Oymak – Elif Yıldız

Berrin Arısoy

Kaynak: https://www.haberler.com/haberler/sipahi-canli-izle-show-tv-sipahi-4-bolum-canli-15535386-haberi/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu