Gündem

‘Sıfır Bir’ Dizisi Oyuncusu Silahlı Taarruzdan Tutuklandı

Adana’da sokak ortasında tartıştığı Elif E.’yi (28) bacağından, işvereni Orhan K.’yi (30) de ayağından tabancayla yaralayan Mahmut Çağlar (22), güvenlik kamerası imajlarından tespit edilip yakalandı. Tabirinde, ‘Mahalleden ağabeyime namussuzluk yaptığı için Elif’i vurdum’ diyen Çağlar, tutuklandı.

sifir bir dizisi oyuncusu silahli taarruzdan tutuklandi 0 U6kKTgLm

Olay, 25 Mayıs’ta, saat 15.30 sıralarında Seyhan ilçesi Çınarlı Mahallesi’nde meydana geldi. Teze nazaran, Ziyapaşa Caddesi’ndeki kafede çalışan Elif E. ile eşi Ramazan E. (29) bir müddettir tartışmaya başladı. 

Ramazan E.’nin mahalleden arkadaşı Mahmut Çağlar, Elif E.’nin çalıştığı kafeye geldi. Çağlar ile Elif E. tartıştı. Elif E.’nin işvereni Orhan K. de karışınca tartışma, hengameye dönüştü. Belinden çıkardığı tabancayla Elif E.’yi bacağından, Orhan K.’yi ise ayağından vuran Çağlar, kaçtı. Elif E. ile Orhan K. yaralandı.

Oyuncu çıktı

sifir bir dizisi oyuncusu silahli taarruzdan tutuklandi 1 2VdTFLNO

Etraftakilerin ihbarıyla bölgeye çok sayıda polis ve sıhhat grubu sevk edildi. Sıhhat vazifelilerinin birinci müdahalesini yaptığı Elif E. ile Orhan K., etraftaki hastanelere kaldırıldı. Elif E., silahlı saldırıyı eşi Ramazan E.’nin yaptırdığını öne sürdü.

Güvenlik kamerası imgelerini inceleyen Cinayet Ofis Amirliği takımları, kuşkulu Çağlar’ı saklandığı adrese yapılan baskında gözaltına aldı. Polis merkezine götürülen Çağlar’ın tabirinde, ‘Mahalleden ağabeyime namussuzluk yaptığı için Elif’i vurdum’ dediği öğrenildi.

Polis merkezindeki süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edilen Mahmut Çağlar, çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı. Polis, silahlı saldırıyı azmettirdiği öne sürülen Ramazan E.’yi yakalamak için çalışma başlattı. Mahmut Çağlar’ın, Adana’da çekilen ve toplumsal medyada yayınlanan ‘Sıfır Bir’ dizisinde rol aldığını öğrenildi.

Kaynak: https://onedio.com/haber/sifir-bir-dizisi-oyuncusu-silahli-saldiridan-tutuklandi-1071428

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu