Kripto Para

Shiba Inu Yeni Taşınabilir Oyununu Duyurdu

Shiba Inu (SHIB), Twitter hesabından oyun projesinin “Shiba Eternity” olarak adlandırılacağını açıkladı. Shiba, geçtiğimiz günlerde twitter üzerinden gizemli bir görüntü paylaşımı yapmıştı ve teaser niteliği taşıyan bu paylaşımla yeni oyun projesinin birinci muştuları verilmişti.

Uzun bir müddettir piyasaya kart oyunu sunmayı planlayan Shiba, PlaySide Studios işbirliğiyle yeni oyunu çıkarmaya hazırlanıyor. Oyun hem Apple App Store’da hem de Google Play Store’da kullanıcılarına sunulacak.

Shiba Oyun İsmini Açıkladı: Shiba Eternity

Daha evvel Disney üzere büyük şirketlerle iş birliği yapan Shiba, bu kere yeni oyunu için PlaySide Studios ile bir ortaya geldi.

Shiba geliştiricisi olarak bilinen Shytoshi Kusama, Playside ile “gezegendeki en yeterli kart oyunu” yaratmak için birlikte çalıştıklarını açıklamıştı. Lakin gizemli işleri pek seven Shiba’nın ortaya ne çıkaracağı bilinmiyordu.

Bugün atılan tweetle birlikte Avustralya, Melbourne’de bulunan görüntü oyunu geliştiricisi olan PlaySide Studios ile Shiba’nın ortak bir kart oyunu çıkaracağı netleşti.

Shiba Eternity olarak isimlendirilen taşınabilir kart oyunu, App Store ve Google Play üzerinden yayına açılacak. Shiba tarafından Twitter üzerinden paylaşılan bilgilere nazaran bir CCG (kart oyunu) hakkında şimdi çok fazla ayrıntı paylaşılmadı.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/shiba-inu-yeni-mobil-oyununu-duyurdu/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu