Kripto Para

Shiba Inu Twitter’da Gizemli Bir Paylaşım Yaptı

Ünlü göğüs token Shiba Inu (SHIB), daha evvelki proje duyuruları öncesi yaptığı üzere Twitter’da silüet içeren gizemli bir görüntü paylaştı.

Shiba Inu’dan Gizemli Paylaşım

Shiba Inu resmi Twitter hesabından yapılan görüntü paylaşımı Shiba severleri heyecanlandırdı.

Global’de ve Türkiye’de değerli projelerin altına imza atan Shiba Inu, geçtiğimiz günlerde kurucusu RyoshiResearch’in tüm tweetlerini silmesiyle gündeme gelmişti.

Ryoshi daha sonra paylaştığı gönderide Shiba’yı alın ve öyküye devam edin diyerek SHIB’in geliştirici takım başkanı Shytoshi Kusama’yı içeren şu kelamları paylaşmıştı:

“Lütfen gereksiz ve saçma şeyler söyleme. SHIB, LEASH, BONE, SHIBOSHIS ve Metaverse’e odaklanın. En kısa müddette bir güncelleme yayınlayın. İnsanları bekletmeyin ve sorunları çözmelerini istemeyin. İlerlemeleri haftalık bir biçimde güncelleyin. Boş şeylerle vakit kaybetmeyin. Geliştiricileriniz bir kaplumbağa kadar yavaş”

Her vakit olduğu üzere yeniden bir gizemin içerisinde yer alan Shiba Inu’nun paylaşımı bu mevzuyla kontaklı olabilir mi ilerleyen günlerde daima birlikte öğreneceğiz. Lakin, şu an sırf ayrıntılı bir bilgi vermeyen silüet görüntüsü ile karşı karşıyayız.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/shiba-inu-twitterda-gizemli-bir-paylasim-yapti/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu