Kripto Para

SHIB Süreçleri 15 Aylık Müddetten Sonra Toparlandı

Uzun süren düşüşten sonra SHIB toparlanmaya dair sinyaller verdi. Göğüs kripto paralarından olan Shiba Inu (SHIB) piyasadaki durum sebebiyle satıldı ve fiyatı hayli düştü. Tüm piyasanın düşmesi bir yana SHIB’in fiyatı ilginin göğüs coinlerden kaymasıyla daha da geriledi.

Diğer kripto paralar üzere SHIB de Temmuz ayında az da olsa kıymet kazandı ve bununla birlikte süreç sayısında artış oldu.

SHIB’in Azalan Değeri

İlk çıktığında tüm gözler üzerinde olan SHIB. Çıktığında piyasada bir hareket yakalayıp hayli yükselmişti. SHIB geçtiğimiz Ekim ayında en yüksek kıymetine ulaştı. Buna ek olarak Ekim 2021’de süreç hacmi olarak da doruğunu görmüştü. ATH yaptığından beri süreç hacmi ve bedel olarak düşmeye devam eden SHIB Temmuz ayıyla birlikte toparlanma sinyalleri vermeye başladı.

SHIB’in Network Gelişimi

İlginin düşmesiyle bir arada SHIB geliştiricileri blockchaine yeni bir şeyler ekleme gereksinimi duydu. Örnek olarak SHIB geliştiricileri geçtiğimiz günlerde ShibaVerse’yi akabinde duyurdu. Akabinde SHIB oyunu Shiba Eternity’i duyurdu çok yakında Google Play ve App Store’de yayınlanacağını söyledi.

Ayrıca SHIB birçok Marvel sinemasında çalışmış görselleştirme firması The Third Floor (TTF) ile paydaşlık kurduğunu da açıkladı. Muahede kapsamında TTF SHIB’in metaverse dünyasını dizayn edecek. Ağın geliştirilmesinin SHIB’e az da olsa yararı olduğunu söylemekte fayda var. Bilhassa tokenin geçen yıl meteorik yükselmesinden sonra tokenin kuvvetli kullanımının olması tenkitleri bu geliştirmede tesirli oldu.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/shib-islemleri-15-aylik-sureden-sonra-toparlandi/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu