Sherlock Holmes oyunu ücretsiz oluyor

1 dk


Ev karantinasında vatandaşlar bütün günlerini evlerinde geçirdiğinden, iş ve eğitim dışında eğlence amacıyla bazı durumlarda dizi ve film seyrediyor ya da oyun oynamayı tercih ediyor. Genellikle oyuna bu dönemde gerektiğince büyük bir ilgi var ve bu durumun farkında olan dijital oyun plarformu Epic Games, satışta olan bir oyununu ücretsiz yapmaya karar verdi.
Sherlock Holmes: Crimes and Punishments, kısa bir süreliğine de olsa ücretsiz oluyor. 2014 senesinde satışa çıkan oyunda bir yandan cinayetlerin esrarını çözmeye çalışırken, başka yandan hırsız vakaları ve başka olaylarla mücadele ediyorsunuz. Genellikle Sherlock Holmes serisine aşinaysanız bu oyunu kaçırmamanızda yarar var.

Gamespot ve Polygon gibi oyun otoritelerinden gerektiğince yüksek puanlar almayı başaran oyun, 9 Nisan’dan itibaren ücretsiz olacak ve 16 Nisan tarihine kadar da geçerli olacak.

Sherlock Holmes oyunu ücretsiz oluyor

Epic Games’ten bu oyunu indirebilmek amacıyla evvelce hesap açmanız gerekiyor. Hesabı açarken rastgele bir ücret ödemiyorsunuz. Hesabı açmanızla beraber oyunu belirti edilen tarihler arasında indirdiğinizde oyuna ücret ödemek halinde kalmıyorsunuz.
Epic Games, her hafta bir ya da iki oyununu ücretsiz dağıtıyor. Bu amaçla hesabınızı aktif tutup ücretsiz olan yeni oyunları da takip edebilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

39
5 Paylaşım, 39 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
3
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir