Dizi & Film

Seyirciye Üzen Haber: Necati Şaşmaz’ın Yine Başlayacağını Müjdelediği Kurtlar Vadisi Nerede Yayınlanacak?

Geçtiğimiz sene İbo Show programına katılan, Polat Alemdar rolüyle hafızalara kazınan Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi dizisinin tekrar başlaması için hazırlık yaptıklarını açıklamıştı. Daha sonrasında Ocak 2023’te yeni bölümlerin çekileceğini müjdeleyen Necati Şaşmaz’dan dizinin yayınlanacağı kanal açıklaması Kurtlar Vadisi sevenlerini bi’ hayli üzdü. Peki Kurtlar Vadisi tekrar başlayacak mı? Hangi kanalda yayınlanacak? Hadi gelin öğrenelim!

Bildiğiniz üzere Türk televizyonlarının en efsane dizilerinden bir tanesi de Necati Şaşmaz, Oktay Kaynarca, Gürkan Uygur, Zafer Ergin, Atilla Olgaç ve daha birçok başarılı ismin bir araya geldiği Kurtlar Vadisi…

seyirciye uzen haber necati sasmazin yine baslayacagini mujdeledigi kurtlar vadisi nerede yayinlanacak 0 rVHGzkCE

İkonik karakterleri, senaryosu ve çekimleriyle yayınlandığı döneme damgasını vuran Kurtlar Vadisi, 4 sezon boyunca devam etmiş, 97. bölümde yaptığı final sonrası Kurtlar Vadisi Pusu ismiyle geri dönerek 10 sezon daha devam etmişti.

seyirciye uzen haber necati sasmazin yine baslayacagini mujdeledigi kurtlar vadisi nerede yayinlanacak 1

İki diziye ek olarak aynı isimle birçok farklı filmle beyaz perdeye de taşınan Kurtlar Vadisi’nin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz, geçtiğimiz yılbaşında İbo Show’a katılarak dizinin tekrar başlaması için görüşmeler yaptıklarını açıklamıştı.

seyirciye uzen haber necati sasmazin yine baslayacagini mujdeledigi kurtlar vadisi nerede yayinlanacak 2 MrFsrTN5

“397 bölüm boyunca, yani ömrümün 20 yılında Kurtlar Vadisi’nde oynadım. Değerli ancak çok yorucu bir işti. Bir ara verelim diye düşünmüştük. Artık tekrar istenmeye başladı dizi. Nasipse olacak.” diyen Necati Şaşmaz, Ocak 2023’te dizinin çekimlerinin başlayacağını müjdelemişti.

seyirciye uzen haber necati sasmazin yine baslayacagini mujdeledigi kurtlar vadisi nerede yayinlanacak 3 tYnNZDrN

2023 Ocak ayına girmemizle birlikte dizinin hayranları tüm gözleri Necati Şaşmaz ve Pana Film’e çevirdi. Dizinin çekimleri başladı mı, ne zaman yayınlanacak, nerede yayınlanacak bunlar hep soru işaretiydi izleyici için…

seyirciye uzen haber necati sasmazin yine baslayacagini mujdeledigi kurtlar vadisi nerede yayinlanacak 4

Fakat izleyiciyi üzen haber, Necati Şaşmaz’ın İbo Show konuşmasında gizliydi. Şaşmaz, dizinin televizyonda değil dijital platformda yayınlanabileceğini söylemişti.

seyirciye uzen haber necati sasmazin yine baslayacagini mujdeledigi kurtlar vadisi nerede yayinlanacak 5 RLG4OusJ

İnternette tekrar dolaşmaya başlayan Necati Şaşmaz’ın sözleri izleyiciyi hayal kırıklığına uğrattı.

seyirciye uzen haber necati sasmazin yine baslayacagini mujdeledigi kurtlar vadisi nerede yayinlanacak 6 k2v5Rw5R

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Kurtlar Vadisi nerede yayınlanmalı? Hadi yorumlara!

Kaynak: https://onedio.com/haber/seyirciye-uzen-haber-necati-sasmaz-in-yeniden-baslayacagini-mujdeledigi-kurtlar-vadisi-nerede-yayinlanacak-1118385

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu