Sıradaki içerik:

WhatsApp, 400 bin kişiyi banladı

e
sv

Şeyda Erdoğan babası ile ilgili şikayette bulundu

426 okunma

Ünlü YouTuber Şeyda Erdoğan, paylaştığı hikayeler ile bütün dikkatleri üstüne çekti. 1 milyondan çok abonesi olan Erdoğan, bu kez yaşadıklarını gözyaşlarıyla anlattı. Şeyda Erdoğan babası ile alakalı şikayette bulundu. Yaşadığı zor günleri anlattı.

Şeyda Erdoğan babası ile ilgili yaşananları anlattı

Çektiği Instagram story’leri ile yaşadıklarını izah eden Erdoğan, gözyaşlarına hakim olamadı. Annesi ve babasının çekişmeli boşandığını ifade eden Erdoğan, ardından olanları takipçileri ile paylaştı. Şeyda Erdoğan babası ve babasının ailesi doğrulusunda hem annesinin hem de kardeşinin tehdit edildiğini söyledi. Instagram üzerinden suç duyurusunda tespit edilen ünlü YouTuber, “Bazen bir şeylerin hep üstünün kapalı olacağını sanıyor birtakım insanlar” dedi. Tüm adli proseslerde haklı olduklarını ifade eden Erdoğan, ailesini ezdirmeyeceğinin de aldını çizdi.

Şeyda Erdoğan aynı vakitte bu proses amacıyla bir şey olursa ilk şüphelenilmesi gereken bireylerin babası ve babasının ailesi olduğunu söyledi.

Şeyda Erdoğan’ın yaptığı açıklamalara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

YouTube’da 1 milyondan çok abonesi olan Erdoğan’ın Instagram’da da 1,2 milyon takipçisi bulunuyor. 21 yaşındaki fenomen, söz hususu mecralardan vLog’lar ve makyaj videoları yayınlıyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.