Gündem

Selvi Kılıçdaroğlu’nun Manzaraları Gündem Olmuştu: Covid-19 Testi Müspet Çıktı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün düzenlenen ‘İkinci Yüzyıla Çağrı’ toplantısında partililerle bir araya geldi. Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu’nun programda gözlerinin kapalı olduğu anlar kameralara yansıdı. CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, Selvi Kılıçdaroğlu’nun yaptırdığı Covid testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Selvi Kılıçdaroğlu’nun programda gözlerinin kapalı olduğu anlar görüntülere yansıdı

selvi kilicdaroglunun manzaralari gundem olmustu covid 19 testi muspet cikti 0 fSeNsbHe

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda dün düzenlenen ‘İkinci Yüzyıla Çağrı’ toplantısında partililerle bir araya geldi. Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu’nun programda gözlerinin kapalı olduğu anlar görüntülere yansıdı. Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, bugün CHP İstanbul İl Başkanlığı’nda olaya ilişkin basın açıklaması yaptı.

“Bunu paylaşmak zorunda kalmak çok utanç verici ama kendisinin kovid pozitif olduğu da ortaya çıktı.”

selvi kilicdaroglunun manzaralari gundem olmustu covid 19 testi muspet cikti 1 EXrCjrma

Nazlıaka, olayla ilgili şunları söyledi: 

‘Dün genel başkanımızın değerli eşi Selvi Kılıçdaroğlu da böylesine tarihi, böylesine önemli bir güne tanıklık etmek istemişti. Ancak kendisi rahatsızdı. Buna rağmen sağlık koşullarını zorladı. Etkinliğe gelmeden önce de bir tedavi uygulandı kendisine. Serum verildi. Hatta bu nedenle 14.00’te başlayacak olan etkinliğimiz 11 dakika kadar geç başladı. Çünkü genel başkanımız da eşinin tedavisinin bitmesini bekledi. Daha sonrasında salona birlikte giriş yaptılar. Ayrıca Selvi hanım dün, sonrasında bir test yaptırdı. Bunu paylaşmak zorunda kalmak çok utanç verici ama kendisinin covid pozitif olduğu da ortaya çıktı. Bu belgeyi de burada basın mensuplarıyla paylaşıyoruz. Buradan Selvi hanıma, Kılıçdaroğlu ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Acil şifalar diliyoruz.’

Kaynak: https://onedio.com/haber/selvi-kilicdaroglu-nun-goruntuleri-gundem-olmustu-covid-19-testi-pozitif-cikti-1111847

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu