Sıradaki içerik:

İOS için Microsoft Whiteboard Yeni Bir Özellikle Güncellendi!

e
sv

SEGA İlk El Mikro Oyun Konsolunu Piyasaya Sürüyor: Game Gear Micro

avatar

Çağrı

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İle SEGA ilk girişi mikro oyun konsolu pazarına ticari bir başarı, ikinci giriş için ‘s zaman tahliye edilecek. 32X konsolu tek bir konsoldaki her ticari sürümü piyasaya sürmeden (neredeyse) yayınlanmayacak kadar uygun olmasa da, SEGA’nın CD-ROM teknolojisini bozmadan incelemek için başka konsol dizileri var. Bunu göz önünde bulundurarak, SEGA, Game Gear Micro’nun son teaser duyurusu ile el pazarında bıçak alan ilk mikro konsol üreticisi olacak.

Yeni başlayanlar için bu şey kesinlikle küçük. Resmi Game Boy Micro dört inç boyunda ve iki inç boyunda, yaklaşık iki inç büyüklüğünde bir ekrana sahip. Game Boy Advance’den daha küçük bir ekranla bile, tam boyutlu kardeşlerine kıyasla artan piksel yoğunluğu nedeniyle, hala 240×160 çözünürlüklü bir ekranı çekebilir ve okunabilir metne sahip olabilir.

Şimdi, Game Gear Micro için gitmemiz gereken tek şey, yukarıda görebileceğiniz bir teaser görüntüsüdür, ancak el modelinin dev bir tutuş olması gerekir veya bu el tipi, düşündüğümüzden daha mikro boyutta olabilir. Orijinal Game Gear’daki 160×144 çözünürlüklü ekran, mikro form faktörüne güzelce ölçeklenebilmelidir, ancak bu şeyin orijinali beslemek için gereken 6 AA pil kadar geniş olup olmayacağını merak etmeliyim.

Orijinal Game Gear kütüphanesinde 300’den fazla başlık ile, oyunların tam dizisi söz konusu olduğunda bazı derin kesimler için bir potansiyel var. Şahsen Panzer Dragoon Mini ve Wonder Boy: Dragon’s Trap’ı bir şekilde yapmak için beklerken, Game Gear Micro’da hangi başlıkları görmek istediğinizi merak ediyorum. Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Game Gear Micro şu anda SEGA’nın 60. yıldönümünün bir parçası olarak alay ediliyor ve mikro el cihazının yaklaşan tam açıklaması 3 Haziran’da 13:00 Japonya Standart Saati’nde geçici olarak planlanıyor. Şimdiye kadar, Game Gear Micro’nun 4.980 yen (45.90 USD) MSRP ile dört renkte (siyah, mavi, sarı ve kırmızı) piyasaya sürüleceği görülüyor. 6 Ekim’de daha fazla ayrıntı gelmesi için geçici bir lansman tarihi belirlendi.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.