SD865 + İle ASUS ROG Phone 3 Oyun Telefonu 22 Temmuz’da Geliyor

2 dk


Geçen ay Asus , ROG Phone 3 oyun telefonunu Temmuz ayında piyasaya süreceğini doğruladı. Ancak şirket o tarihte kesin lansman tarihini açıklamadı. Yakın tarihli bir rapora göre, Asus artık  ROG Phone 3 lansman etkinliği için bir davet mektubu yayınladı . Davet mektubu, bu akıllı telefonun resmi olarak 22 Temmuz’da geleceğini doğruladı.

ASUS ROG Phone 3 Tayvan, Milano ve New York’ta “ROG 2020 Game Changer” lansman etkinliği gerçekleşecek. Çevrimiçi lansman etkinliği Tayvan saatiyle 23: 00’da başlayacak. Bu, Milano’da 17:00 ve New York’ta saat 11’e karşılık gelecektir. 

Son zamanlarda, bu telefonun tüm özellikleri ve görüntüleri TENAA’da ortaya çıktı. TENAA’daki bilgilere göre, bu akıllı telefon  yerleşik 5800 mAh (tipik değer 6000mAh) büyük bir pil ile birlikte geliyor. Ayrıca 30W şarj cihazına sahiptir, böylece şarj süresi çok uzun olmaz. Ek olarak, büyük pilin dezavantajı vardır, bu cihaz 240 gram ağırlığındadır. 

TENAA’daki kimlik fotoğrafından yola çıkarak, Asus ROG Gaming Phone 3’ün görünümü neredeyse önceki nesille aynı. Ana değişiklik, şimdi üçlü bir arka kamera kurulumuyla geliyor. 64MP ana kamera kullanıyor. Asus ROG Oyun Telefonu 3’ün CPU frekansı 3.091GHz’e ulaştı. Bu, Qualcomm Snapdragon 865 SoC ile tutarlıdır.

Diğer bakımlardan, ROG Gaming Phone 3, 2340 × 1080 çözünürlüğü, maksimum 16GB RAM + 512GB depolama alanı, öne bakan 13MPl selfie kamerası ve 171 × 78 × 9.85 mm boyutlarında 6.59 inç ekran kullanıyor.

Dahası, ROG logosu RGB arka aydınlatmasıyla geri dönüş yapıyor. Hatırlarsanız, Asus, ROG Phone II’nin Tencent versiyonunu başlatmak için geçen yıl Çinli oyun deviyle ortaklık kurdu. Orijinal versiyondan daha ucuzdu, ancak sadece Çin’de mevcuttu. Daha ucuz olmanın yanı sıra, kullanıcılar önceden yüklenmiş Tencent içeriği ile uğraşmak zorunda kaldılar.

Şimdi, şirket oyun telefonunun başka bir Tencent markalı sürümünü piyasaya sürüyor gibi görünüyor. Ayrıca Tencent ROG Phone II ile aynı stratejiyi kullanabilir. BlackShark’ın Tencent ile ortak olarak serbest bırakıldığını belirtmek gerekir. 

Görünüşe göre, oyun devi birkaç şirketle ortaklık kuracak kadar büyük. Bu cihazın ne sunduğunu görmek için bu cihazın resmi olarak başlatılmasını beklememiz gerekecek.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

65
8 Paylaşım, 65 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir