Sıradaki içerik:

E-Bay, StubHub’u Satılığa Çıkardı!

e
sv

Scarlett Johansson suikastçı olarak anılacak

339 okunma

Uzun zamandır beklenilen ve hala beklediğimiz Black Widow Filminin fragmanı bugün öğlen saat 11:00 Marvel tarafından yayınlandı.

Scarlett Johansson tarafından canlandırılan Black Widow, Sinema evreninde ilk gözüktüğünden itibaren izleyici kitlesi tarafından büyük beğeni almıştır. Peki neden insanlar Scarlett Johansson’u Black widow için uygun görüyorlar? İşte nedeni:

Fakat Scarlett Johansson bu filmdeki tek Black Widow olmucak hatta bakarsanız Bu filmde Scarlett Johansson Black Widow bile olmucak Evet doğru okudunuz Oyuncu kadrosunda bulunan ve Melina rolünü canlandıran Rachel Weisz, geçtiğimiz aylarda IGN ile bir röportaj gerçekleştirdi ve bu röportajda Scarlett Johansson’un bu filmde bir suikastçı olarak anılacağını söyledi. Peki Scarlett Johansson ölmemiş miydi? Evet ölmüştü fakat bu film Natasha Romanoff’un Black Widow’a dönüşmesini ve dönüşürken neler yaşadığını, başına neler geldiğini anlatıyor. Ayrıca Endgame filminde ölen ve Bir daha göremeyeceğimizi sandığımız Tony stark bu filmde bulunucak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.