Samsung’un Yeni Telefonu, Huawei’yi Solladı!

1 dk


Samsung, 5G süratli ağ bağlantısı ve ilerlemiş kamera özellikleriyle Çarşamba günü Galaxy Note akıllı telefonun yeni bir versiyonunu tanıttı, birinci sınıf modelin olumsuz görüntüsünü canlandırmasına ve rakip Huawei ile mücadeleyi daha da genişletmesine yardımcı oldu.

Çin elektronik şirketi pazara sürüldükten sonra dünya sektöründe daha az telefon sattığından, Samsung Electronics Co Ltd, Huawei Technologies Co Ltd’nin ikinci çeyreğinde akıllı telefon satışlarında nerdeyse % 7’lik bir artışla kafasını belaya soktu.

Huawei’nin dünyanın 2 numaralı akıllı telefonu satıcısı olmasına yardımcı olan ilerlemiş video ve fotoğrafçılık özelliklerine vurgu yapan Samsung, Galaxy Note 10’un YouTubers ve sosyal medya hayranlarına hitap etmesini umuyor.

İlk katlanabilir telefonunun yanı sıra Çarşamba günü New York’ta düzenlenen bir etkinlikte tanıtılan büyük ekran Note 10, Güney Koreli teknoloji firmasının bu senenin ikinci %50 sinde mobil satışlarını genişletmek amacıyla planladığı en mühim yeni ürünü.
6.3 inç ve 6.8 inçlik iki ekran boyutuyla, Not 10, artırılmış gerçeklik ve sabitleme modları gibi ilerlemiş video efektlerine ve daha iyi özçekimler amacıyla ekranın üzerinde merkezi bir konumda tespit edilen öne bakan bir kameraya sahiptir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

48
6 Paylaşım, 48 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

5 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir