Telefonlar

Samsung’un yeni model telefonları hakkında büyük iddia!

Teknoloji devi Samsung‘un gelecek yıl akıllı telefon serisini yeniden yapılandırmayı planladığı iddia ediliyor. Bu iddiaya göre katlanabilir telefon serileri çeşitlendirilecek. Şirket, 2024’te Plus modelini amiral gemisi Galaxy S serisinden çıkarabilir.

Beş katlanabilir model

Kaynak olan Twitter hesabı RGcloudS, Samsung’un Galaxy Z Flip Ultra, Galaxy Z Fold Ultra, Galaxy Z Flex de dahil olmak üzere bazı yeni üst düzey katlanabilir cihazları piyasaya sürmeyi planladığını söylüyor. Temel Z Fold ve Z Flip modellerini de sayarsak, Samsung’un önümüzdeki yıl beş katlanabilir model çıkaracağı tahmin ediliyor.

Panel tedarikçileri hakkında daha fazla ayrıntı da içeriyor: Samsung Galaxy Z Fold Ultra Samsung Display tarafından sağlanan bir 4K ekrana sahip olacak, temel Z Fold ise BOE‘den bir QHD panelle gelecek. Benzer şekilde, Galaxy Z Flip Ultra‘nın 2K Samsung ekranla donatılacağı, BOE‘nin ise temel Z Flip modeli için FHD paneller sağlayacağı söyleniyor.

Samsung’un katlanabilir cihaz serisinin geleceği hakkındaki bu iddialara ek olarak, Galaxy S serisi ve Samsung’un orta sınıf portföyüyle ilgili daha iddialı birkaç söylentiyi de ortaya atıyor.

Bu iddiaların arasında Samsung’un yeni bir “Galaxy K” orta sınıf serisini tanıtacağı ve Galaxy A cihazlarının sayısının azaltılacağı bulunuyor. Son olarak Samsung, yine aynı kaynağa göre, önümüzdeki yıl Plus modelini Galaxy S serisinden çıkaracak ve onun yerine yeni bir premium S cihazı tanıtacak.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/mobil/samsungun-yeni-model-telefonlari-hakkinda-buyuk-iddia-63fbd91cb314a246ca0171d0

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu