Sıradaki içerik:

Tumblr Politikasın İhlal Eden Tüm Yayınların Bloglarını Kaldıracak

e
sv

Samsung’un QLED Ekranlı Galaxy Book Dizüstü Bilgisayarları Satışa Sunuldu

528 okunma
avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Samsung’un yeni Galaxy Book dizüstü bilgisayarları artık Amerika’da satın alınabilir. Türkiye’ye giriş tarihi henüz belli değil.

Üç dizüstü bilgisayarın hepsi – Galaxy Book Flex, Flex Alpha ve Ion – Intel’in en yeni 10. Nesil yongaları ile donatılmış.. Flex ve Ion ayrıca Intel Project Athena programının bir parçası olarak sertifikalandırılmış.

Bu, bu iki modelden birini satın alırsanız, dokuz saate kadar pil ömrüne sahip olmanız gerektiği anlamına geliyor.

Galaxy Book Flex ve Ion Ekim ayında açıklandı, ancak Samsung “2020 başı” dışında bir çıkış tarihi vermedi. Samsung, Galaxy Book serisinde Galaxy Flex Alpha’da CES 2020’de başka bir dizüstü bilgisayar duyurdu. Flex Alpha, daha ucuz bir fiyat aralığı isteyen Samsung’un 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar hattına bakanlara yönelik.

Dizide bazı ilginç özellikler var: bunlar, şirketin üst düzey düz ekran TV’lerinde kullandığı aynı ekran teknolojisi olan bir QLED ekran kullanan ilk Samsung dizüstü bilgisayarlar.

Yeni ekran görüntüleme teknolojisinin yanı sıra Galaxy Book Flex ve Ion, izleme dörtgeninizin kablosuz şarj cihazı olarak iki katına çıkmasını sağlayan temiz bir özellik içeriyor. Ancak, kablosuz şarj için kullanılıyorsa izleme dörtgeni kullanılamaz, bu nedenle harici bir fareniz olmadığı sürece kullanışlılığı sınırlı.

Galaxy Flex Alfa $ 849,99 başlıyor ancak dahili bellek ve işlemci yükseltme isterseniz $999,99 kadar çıkabiliyor. Galaxy Book Ion 13.3 inç modeli için $1,199.99 ‘dan başlıyor ve onun 15.6 inçlik modeli $1,299.99 satılıyor. Galaxy Book Flex 15.6 inçlik versiyonu için 13.3 inçlik modeli ve 1,399.99 $ ile 1,349.99 arasında satışa sunuluyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.