Sıradaki içerik:

Avrupa Sektöründe Sızıntılar Amacıyla Poco F2 Pro Fiyatı

e
sv

Samsung’un Gizemli Reklam Filmi!

475 okunma
avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Samsung’un yeni klimaları ile alakalı hazırladığı bir reklam filminin, şimdilik pazara sürülmemiş bir akıllı telefonunu gösterdiği ön görü ediliyor. Bu akıllı telefonu daha da enteresan kılan şey ise çentiksiz, deliksiz tam ekranlı bir telefon oluşu.

Samsung kısa bir vakit evvelce yeni bir reklam filmi yayınladı. Bu reklam filmi, şirketin yeni klimaları ile alakalıydi. Buraya kadar her şey normal gözüküyor fakat reklam filminde yer alan bir akıllı telefon, tüketicileri büyük bir heyecana sürükledi.

Çünkü şirket, yeni reklam filminde daha evvelce pazara sürmediği bir akıllı telefonunu sergilemişti. Üstelik bu akıllı telefon, tasarımı yönünden hiçbir Samsung telefona benzemiyordu.

Aşağıda yer alan telefon dikkatli bir şekilde incelendiğinde, rastgele bir ön kamera deliği ya da çentiğinin bulunmadığı, yani bu telefonun tam ekranlı bulunduğu dikkatlerden kaçmıyor. Bu da Samsung’un tam ekran bir akıllı telefon geliştirdiğini ve bu telefonun şimdilik pazara sürülmediğini düşündürüyor.

Samsung’un Yeni Reklam Filmindeki Esrarengiz Telefon

Samsung’un yeni akıllı telefonu ile alakalı hiçbir bilgiye sahip değiliz. Şirket, akıllı telefon sektörünün uzunca bir vakitdir konuştuğu ekran altı kamera teknolojisini başarı ile geliştirmiş olabileceği gibi yeni akıllı telefonunda açılabilir ön kamera mekanizması da kullanmış olabilir. Fakat her iki hal ile alakalı de yorum gerçekleştirme ya da ön görü yürütmek şu an amacıyla ne yazık ki olası değil.

Samsung’la alakalı kısa bir vakit evvelce sızdırılan birtakım görüntüler, şirketin açılabilir bir ön kamerası olan bir telefon üstünde çalıştığını meydana koyuyor. İddialara göre bu akıllı telefon, Galaxy A serisinde bir aygıt ve kısa bir vakit ortamında de pazara sürülecek. Fakat birkaç gün evvelce meydana atılan bu iddialarla alakalı şimdilik yeni bir ilerleme yaşanmadı.

Konuyla alakalı diğer bir yaklaşım ise Galaxy Note 20 serisinde ekran altı kamera teknolojisinin bulunacağı yönünde. Fakat bu konuyla alakalı net bir şey söylemek de şimdilik olası değil. Samsung’un yeni telefonu ile alakalı detaylar, yaşanacak sızıntılar ile beraber belli olacaktır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.