Samsung, Şimdiye Kadarki En Ucuz 5G Telefonu Olan Galaxy A42 5G’yi Duyurdu!

2 dk


Samsung, Galaxy A42 5G adlı yeni bir telefonla 5G portföyünü genişletiyor. Biraz garip bir duyuruda, şirket telefonun görüntülerini paylaştı, ancak teknik özelliklerinden yalnızca birkaçı açıklandı, geri kalanını daha sonra teslim etme sözü verdi.

Samsung Galaxy A42 5G

Galaxy A42 5G, 6,6 inçlik bir Süper AMOLED etrafında inşa edildi ve panelin çözünürlüğünü alamasak da, A41 zaten 1080p ekrana sahip, bu yüzden başka bir şey sürpriz olurdu. Ekran altı parmak izi sensörü de şüphesiz üstteki selfie kamera için su damlası çentiği ile birlikte taşınacak.

Arkada dört kamera daha var, bu A31’in sunduklarından bir tanesi, ancak bunların amacı veya kullanılan tam modüller hakkında hiçbir ayrıntıya sahip değiliz. Sağ alttaki küçük mercek, bunun bir derinlik sensörü olduğunu açıkça gösteriyor.

Çıkarabileceğimiz son nokta isminden geliyor. Galaxy A42 5G, yeni nesil ağ desteğine sahip mevcut en uygun fiyatlı Samsung telefonundan daha ucuz olmalı. Galaxy A51 5G. Elbette belirli sayılar üzerinde spekülasyon yapmak için henüz çok erken.

Galaxy A42 5G’nin tüm ayrıntıları, “yıl içinde piyasaya sürülmesine daha yakın bir zamanda” açıklanacak. Galaxy A40 ve Galaxy A41 Mart ayında geldi ama Samsung bu sefer açıkça 12 aylık döngüsünü kırılıyor.

Daha fazlası için TeknoBizdeyiz’i takipte kalın. Bir sonraki haberde görüşmek üzere.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

77
9 Paylaşım, 77 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir