Sıradaki içerik:

LilyGo TTGO T-Watch Tanıtıldı!

e
sv

Samsung Note 20 serisi 100x Space Zoom Özelliği Olmayacak

433 okunma

Piyasaya sürüldükten birkaç ay sonra, bu kamera düzenlemesiyle her şeyin gerçekten kararlı olmadığını biliyoruz. Şimdi, yeni bir rapor yaklaşan Galaxy Note 20 serisinin 100x Space Zoom özelliğini almayacağını belirtiyor. Bu özellik Galaxy S20 Ultra’da mevcut. Kalite en iyisi değil, ama yine de ilginç bir özellik.

Rapor doğrudan çok güvenilir sızdırmaz IceUniverse’den geliyor. Ona göre, Samsung yenilik özelliğinin resepsiyonundan gerçekten memnun değil. Bu nedenle farklı bir yol izleyecek. 

Gelişmiş bir telefoto modülü yerine, şirket daha mütevazı bir çözüm seçecek. Ancak bu periskop merceğinin veya yüksek çözünürlüklü sensörün hurdaya ayrılacağı anlamına gelmez. Sızıntı yapan kişiye göre, Note 20+ hala Samsung’un 108MP HM1 sensörünü içerecek.

Ayrıca, şirketinin Galaxy S20 Ultra kullanıcılarının yaşadığı otomatik odakta çalışacağını da belirtti. Donanım söz konusu olduğunda, S20 Ultra, Samsung tarafından üretilen en etkileyici telefon olarak 2020’yi geçecek gibi görünüyor. Söylediğimiz gibi, en azından donanım açısından. Söylentilere göre, şirket bir Galaxy Note 20 Ultra yapmıyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.