Sıradaki içerik:

Razer Blade Pro 17 Yenilendi!

e
sv

Samsung Note 20 Çevirimiçi Bir Etkinlikle Tanıtılacak

avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son birkaç yıldır Samsung, amiral gemisi cihazlarını yılda iki kez New York’ta özel bir etkinlik düzenleyerek sunuyor.Bu yıl, marka yeni Galaxy S20’yi kış sonunda göstermeyi planlıyor, ancak bir sonraki etkinlik artık görünüşe göre küresel salgın nedeniyle Ağustos ayında olmayacak. 

Uzun bir süre, ağda teknoloji devinin yeni ürünlerini dünyaya tam olarak nasıl göstereceği konusunda çeşitli spekülasyonlar ortaya çıktı ve şimdi Samsung, Note 20’nin sunumuyla ilgili son kararı vererek bu uzun tartışmaya son verdi.

SAMSUNG GALAXY NOTE 20 TANITIMI YALNIZCA ÇEVRİMİÇİ BİR ETKİNLİK OLACAK

Etkinliğin yalnızca çevrimiçi olana aktarılmasıyla ilgili mesajlar, markanın ilk sunumundan önce bile ortaya çıktı ve şimdi Samsung etkinliğinin klasik formatının, genel olarak kabul edilen sosyal mesafe prensipleriyle temelde çeliştiği tamamen anlaşıldı.

Bugün, Güney Kore’den gelen güvenilir bir kaynak , Galaxy Note 20 sunumunun sadece çevrimiçi olacağını bildiriyor. Bunun şirket için yeni bir deneyim olmayacağını belirtmek gerekir, çünkü düzenli olarak yeni tabletler, orta sınıf akıllı telefonlar ve hatta basit bir basın bülteni ile giyilebilir cihazlar piyasaya sürüyor.

Samsung şu ana kadar bu konuda herhangi bir yorum yapmadı. Ancak resmi olarak yeni formata geçişin etkinlikten kısa bir süre önce açıklanmasını bekliyoruz.

GALAXY NOTE 20 SON SIZINTILARI

Şu anda, Samsung’dan Galaxy Note 20 hakkında yeni bilgi olmadan neredeyse bir hafta geçmiyor. Ancak son zamanlarda ortaya çıkan detaylar hayranlar tarafından beğenilemezdi. Çünkü tahmin edilen pil kapasitelerinin beklenenden düşük olduğu söyleniyor.

Samsung Galaxy Note 20 ve daha büyük Note 20+ cihazlarını görmemiz uzun sürmeyecek. Bu aynı zamanda artan sızıntı sıklığını da açıklayabilir. 

Ancak şimdi, hayranları üzebilecek bir detay ortaya çıktı, çünkü Galaxy S20 Ultra’dan önemli ölçüde daha düşük olduğu söylenen iki Note modelinin pil kapasitesini etkiliyor.

Sızıntıdan Hollanda web sitesi GalaxyClub sorumludur. Pil hakkında bilgi aldı. Daha küçük olan Note 20 yaklaşık 4.000 mAh (mAh) ve Note 20+ ise 4.500 mAh’lik bir pil sunmalıdır. Karşılaştırma için: Galaxy S20 Ultra, 5.000 mAh değerinde bir kapasiteye sahiptir.

Galaxy Note 20+, önemli ölçüde düşük pil ömrüne sahip olabilir mi? Soru haklı, Galaxy Note 10+ sadece 4.300mAh’a sahipti. Yeni model, biraz daha geniş bir ekrana sahip ve ekstra 200mAh kapasite ekliyor.

Ancak, yeni bir Samsung Exynos işlemci GalaxyNote20 + ‘da kullanılacak. CPU daha küçük bir yapıya sahip olmalıdır ve bu nedenle daha verimli enerji çalışabilir. LTPO tabanlı ekran, bazı durumlarda değişken yenileme hızı sayesinde pil ömründen de tasarruf etmelidir. 

Genel olarak, Note 20+, Galaxy S20 Ultra’ya benzer bir pil ömrüne sahip olabilir. Daha iyi ya da daha kötü olsun, görülmeye devam ediyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.