Samsung Kullanıcılarına YouTube Premium Hediye Etti!

1 dk


Yakın tarihlerde bir Samsung telefonu aldıysanız modeline göre 2 ay ya da 4 ay YouTube Premium üyeliği kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılım şartları ve tarihleri haberimizde.

Akıllı telefon üreticilerinin kutu ortamında müşterilerine sunmuş olduğu program hediyeleri vakit vakit ilgi çekici olabiliyor. Samsung kullanıcıları amacıyla YouTube Premium üyelik kampanyası başlatmış durumda.

Samsung telefonlara YouTube Premium

Samsung’un YouTube Premium kampanyası iki kategoride yapılıyor. İlk ketagoride Galaxy S20 serisi ya da Galaxy Z Flip satın almış olanlara 4 aylık YTP üyeliği armağan ediliyor. İkinci kategoride ise bu telefonların dışında kalan Samsung telefonlarına 2 aylık YTP üyeliği söz konusu.

Kampanya kapsamında 14 Şubat 2020 ardından telefonu satın almış olmak gerekiyor. 5 Mart 2021 tarihine kadar ise telefonlardan YTP hesabının aktifleştirilmesi gerekiyor. Kayıt olmak amacıyla ise son tarih 5 Nisan 2021.

Kampanya amacıyla başka bir mühim ayrıntı ise rastgele bir şekilde hesabınızın YouTube Premium ya da Google Play Music ile ilişkilendirilmemiş ve rastgele bir Premium kampanyasına katılmamış olması gerekiyor. Eğer 1 aylık Premium deneme sürecine katıldıysanız değişik bir Google hesabı kullanmanızda yarar var.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

56
7 Paylaşım, 56 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir