Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy M11 Tasarımı Sızdırıldı

e
sv

Samsung Kullanıcılarına YouTube Premium Hediye Etti!

212 okunma

Yakın tarihlerde bir Samsung telefonu aldıysanız modeline göre 2 ay ya da 4 ay YouTube Premium üyeliği kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılım şartları ve tarihleri haberimizde.

Akıllı telefon üreticilerinin kutu ortamında müşterilerine sunmuş olduğu program hediyeleri vakit vakit ilgi çekici olabiliyor. Samsung kullanıcıları amacıyla YouTube Premium üyelik kampanyası başlatmış durumda.

Samsung telefonlara YouTube Premium

Samsung’un YouTube Premium kampanyası iki kategoride yapılıyor. İlk ketagoride Galaxy S20 serisi ya da Galaxy Z Flip satın almış olanlara 4 aylık YTP üyeliği armağan ediliyor. İkinci kategoride ise bu telefonların dışında kalan Samsung telefonlarına 2 aylık YTP üyeliği söz konusu.

Kampanya kapsamında 14 Şubat 2020 ardından telefonu satın almış olmak gerekiyor. 5 Mart 2021 tarihine kadar ise telefonlardan YTP hesabının aktifleştirilmesi gerekiyor. Kayıt olmak amacıyla ise son tarih 5 Nisan 2021.

Kampanya amacıyla başka bir mühim ayrıntı ise rastgele bir şekilde hesabınızın YouTube Premium ya da Google Play Music ile ilişkilendirilmemiş ve rastgele bir Premium kampanyasına katılmamış olması gerekiyor. Eğer 1 aylık Premium deneme sürecine katıldıysanız değişik bir Google hesabı kullanmanızda yarar var.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

avatar
  • Zeliha 1 sene önce
  • on numara makale