Sıradaki içerik:

Coronavirus: ‘Plandemik’ Virüs Videosu Sosyal Medyada Yayılıyor!

e
sv

Samsung Kart Gelmesi An Meselesi

577 okunma

Apple Card ve Huawei Card’dan sonra, Samsung Pay banka kartı zamanı. Güney Koreli üretici, kendi mobil ödeme hizmetini başlattıktan beş yıl sonra ilk fiziksel banka kartını piyasaya sürmek üzere olduğunu açıkladı. Fiziksel Samsung Pay kartının yaz aylarında bekleniyor.

Samsung, tıpkı Apple ve Huawei gibi bir banka kartı açmak üzere

Bu nedenle Samsung , Apple ve Huawei ile aynı şeyi yapıyor, ancak yine de kredi kartı yerine bir banka kartı seçerek rakiplerinden ayrılıyor. Samsung Pay, diğerleri gibi, harcamaları izlemek ve yönetmek için bir uygulama ile ilişkili olabilir.

Güney Koreli üretici, bir banka değil, finansal teknolojiler konusunda uzmanlaşmış ve ABD’deki öğrenci kredilerinin yeniden finansmanında aktif bir şirket olan Kaliforniya şirketi SoFi ile ortaklık kurdu.

Ne yazık ki, Samsung banka kartı hakkında, özellikle de kartın tanıtılacağı bölgeler hakkında çok az şey biliniyor. Güney Koreli şirket önümüzdeki haftalarda bu konuda daha fazla bilgi paylaşmayı vaat ediyor.

Fiziksel kartlar, yeni trend

Kendi mobil ödeme hizmetlerini geliştirdikten sonra akıllı telefon üreticileri yeni bir hırsla motive olmuş gibi görünüyor. Fiziksel bir banka veya kredi kartı geliştiriyorlar. Samsung, maceraya atılmaya yalnızca üçüncü. Apple ve Huawei’den sonra geliyor, ancak son olmayacak.

Google, Google Pay’ı geliştirdikten sonra fiziksel bir ödeme kartı üzerinde de çalışıyor. Başkalarının da bu kadar yüzleşmesini bekleyebiliriz. Tüketicilerin bu yeni trendde yer alıp almayacaklarını görmeye devam ediyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.