SamsungTelefonlar

Samsung Galaxy Z: TCL’nin Tasarımına Benzer 10 İnçlik Prototipi

Güney Koreli üretim devi Samsung, şu anda katlanabilir telefonu olan birkaç üreticiden biridir. Yakın tarihli bir videoda,  ikinci nesil katlanabilir telefonu, Samsung Galaxy Z Flip ve Galaxy S20 serisinin resmi olarak 11 Şubat’ta geleceğine dair söylentiler vardı. Son zamanlarda, bu cihazın yeni bir  tanıtım posteri web’e düştü. Weibo kullanıcısından, Samsung’un katlanabilir ekranlı yeni cihazı benzersiz bir çift katlı tasarım kullanıyor. Bu, cihazı ilk nesilden daha karmaşık hale getirir. Posterde ayrıca “Galaxy Z” adı var, ancak başka bilgi yok.

Samsung Galaxy Z teknobizdeyiz
Samsung Galaxy Z: TCL'nin Tasarımına Benzer 10 İnçlik Prototipi 3

Ancak,  bu cihazın görünümünden itibaren, TCL’nin gösterdiği çift katlanabilir telefona çok benzer . Tamamen açıldığında, arka dört kamera yapılandırmasına sahip 10 inçlik bir tablettir. Bu cihaz, Samsung posterlerinde olduğu gibi “Z” şeklinde de katlanabilir.

SAMSUNG GALAXY Z ÖNCEKİ BİLGİLER

Samsung Galaxy Z Flip katlanabilir telefonu hakkında duyulan bilgilere gelince, Samsung Galaxy S20 serisi amiral gemisi telefonları ile birlikte piyasaya sürülecek. Bazı kullanıcılar bunun iyi bir karar olmadığını düşünüyor, çünkü bu S20’nin Z Flip’in gölgesinde kalmasına neden olabilir. Dahası, bunun tam tersi bir olasılık vardır. Galaxy Z Flip’in orijinal S serisi telefonlar tarafından gölgelenebileceğini kastediyoruz.

Kore basında çıkan haberlere göre, sektörde yer alan kişiler Samsung Galaxy Z Flip katlanabilir telefonun fiyatının 1 milyon won (yaklaşık 861 $) ile 1,5 milyon won (yaklaşık 1292 $) arasında değişeceğini bildirdi. Her neyse, dünyanın ikinci flip-form ahizesi ile uğraştığımız için, Motorola RAZR ile savaşı izlemek oldukça ilginç. İkincisi 1.500 dolar. Dolayısıyla, yukarıdaki fiyatlandırma bilgileri doğruysa, Samsung modeli çok daha ucuz olacaktır.

Akıllı telefonun yapılandırma bilgilerine gelince, sadece birkaç şey biliyoruz. Samsung Galaxy Z Flip,  3300mAh bataryaya sahip olacak  ve 15W hızlı şarjı destekleyecek. Telefon, Qualcomm’un mevcut amiral gemisi mobil platformuna sahip olacak. Diğer spesifikasyonlar önümüzdeki aylarda sızdırılabilir veya duyurulabilir.

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu