Samsung Galaxy Xcover FieldPro ABD’de Satışa Çıkıyor

2 dk


Samsung , Ekim 2019’da ekstra sağlam telefonlara ihtiyaç duyan profesyoneller için Galaxy Xcover FieldPro’yu tanıttı . Telefon, şirketin ABD bölümünün web sitesinde bulunuyordu ancak şu ana kadar son kullanıcılar tarafından kullanılamıyordu.

Sonunda, AT&T ultra dayanıklı cihazı sunuyor, ancak size mal olacak – fiyat tam olarak 1.104.99 dolar, ancak önümüzdeki iki buçuk yıl için ayda 36.84 dolar ödemeyi tercih edebilirsiniz.

Telefonda bir Exynos 9810 yonga seti, 4GB RAM ve 64GB depolama alanı var ve 512 gig daha fazla alan bulunuyor. Temelde, daha büyük bir gövdede, onu elementlere karşı daha dayanıklı hale getiren bir Galaxy S9’dur. 12MP sensöre yanda bir parmak izi tarayıcı ve üçlü LED flaş eşlik ediyor.

Bu, telefonlarının sağlam ve güvenilir olması gereken belirli bir kişiyi hedefleyen bir telefon. Acil servis talep etmek için özel bir bas-konuş düğmesi vardır. AT&T, Amerika Birleşik Devletleri’nde, ilk müdahale ekipleri tarafından kullanılan LTE Band 14’ü destekleyen tek taşıyıcıdır.

Galaxy Xcover FieldPro, Android 10 gelen Android Pie ile çalışıyor ve ayrıca federal hükümet tarafından onaylanan ödemeler için Samsung Knox güvenlik platformu da var.

Şimdi sipariş edilirse, telefon önümüzdeki hafta gönderilecektir. AT&T ayrıca kaldırım kenarı pikapı da sunuyor, yani dışarı çıkıp yakındaki bir mağazadan alabilirsiniz, ancak karantina durumu göz önüne alındığında, bu en sorumlu seçenek değil.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

58
7 Paylaşım, 58 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

3 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir