Sıradaki içerik:

Microsoft HoloLens 2 artık Araştırma Modunu Destekliyor

e
sv

Samsung Galaxy Watch 3 Tanıtım Videosu Sızdırıldı!

240 okunma
avatar

Çağrı

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Şirketler uzun zamandır haberlerini gizli tutamıyorlar – içeriden öğrenenler beklenen cihazlar hakkında en önemli bilgileri sürekli olarak alıyor ve yayınlıyorlar. Bu başa çıkmak çok zor ve Galaxy Watch 3 hakkında en son ayrıntılar için Samsung’u suçlayamıyoruz. Bugün sadece içeriden Evan Blass’a teşekkür edebilir ve onun tarafından yayınlanan tanıtım videosunu görebiliriz.

Samsung Galaxy Watch 3 tanıtım videosu

Önceki sızıntılarda, yaklaşan akıllı saatin neredeyse tüm temel özellikleri zaten açıklanmıştı. Galaxy Watch 3’ün zaten Samsung için alışkanlık haline gelen yuvarlak bir tasarımda yapılacağını biliyoruz. 41 ve 45 mm arasında seçim yapabileceğiniz iki versiyon vardır. Birincisi 1.2 inç ekrana, ikincisi 1.4 inç ekrana sahip olacak. AMOLED panelin kendisi Gorilla Glass korumasına sahiptir.

Akıllı saat, 8 GB ve 1 GB RAM depolama belleğiyle gelecek. Galaxy Watch 3, IP68 ve MIL-STD-810G standartlarına karşılık gelir. Bu, toz ve dalıştan korkmadığı anlamına gelir.

Ve bugün Samsung’un sunumda göstereceği bir tanıtım videosu gördük. Aynı anda birkaç kadran gösteriyor, ancak saatin iletişim yeteneklerine vurgu yapılıyor.

Galaxy Watch 3 destek sayfası yayına başladı, lansman yaklaşıyor

Son birkaç haftadan bu yana, çok beklenen yeni nesil Galaxy Watch 3 giyilebilir hakkında çok şey duyuyoruz. Orijinal Galaxy Watch’ın bir sonraki yinelemesi, Samsung’un ikinci yinelemeyi bile başlatmadığı düşünüldüğünde uzun süredir ertelendi. 

Galaxy Watch hayranları nihayet bir sonraki yinelemeyi görecekler. Çok sayıda render sızıntısı ve sertifikasına geçtikten sonra, akıllı saat artık destek sayfasına gitti. Samsung India, dün Galaxy Watch 3 için bir destek sayfası ekledi. Bu, ürünün resmi lansmana daha yakın olduğunu gösteriyor.

Çoğu Samsung ürününde olduğu gibi, destek sayfası genellikle resmi lansmandan önce yayınlanır ve bu da yaklaşmakta olan Galaxy Watch 3 ile aynıdır. Destek sayfasında SM-R845F ve SM-R850 olmak üzere iki model numarası belirtilmektedir. 

Bu model numaraları 41mm ve 45mm varyantlarına karşılık gelir. Varyantlardan bahsetmişken, giyilebilir iki boyutta dokuz farklı konfigürasyonda gelecek gibi görünüyor. Titanyum ve Paslanmaz Çelik olmak üzere iki yapı seçeneği görmeliyiz. Son olarak, LTE ve LTE olmayan (yani WiFi) varyantlar olacaktır. Tüm bu birleştirmeler iki boyutta 9 farklı yapılandırma ile sonuçlanacaktır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.