Samsung Galaxy Watch 3’ün Tanıtım Videosu Sızdırıldı

1 dk


Samsung, Samsung Galaxy Watch 3’ü önümüzdeki hafta Çarşamba günü açıklayacak, ancak saatle ilgili her şey, bugün AT&T‘nin akıllı saatin LTE sürümü için Evan Blass aka evLeaks‘in tanıtım videosu da dahil olmak üzere sızdırıldı.

https://youtu.be/BUcp8bSA8Eo

Akıllı saat’de yeni bir hareketi ortaya çıkarılıyor. Bir çağrıyı elinizi saatin karşısında sallayarak cevaplama yeteneği ve esas olarak akıllı saati akıllı telefonunuzun yerine kullanacak.

Samsung Galaxy Watch 3’te Gorilla Glass DX, 1GB RAM, 8 B depolama alanı, GPS, WLAN ve Bluetooth ve bazı LTE sürümleri bulunacak. 50 metreye kadar suya dayanıklı olacaklar.

41mm model 287mAh bataryaya sahipken, 45mm Qi kablosuz şarjlı 340mAh bataryaya ve 56 saate kadar çalışma süresine sahip olacak.

Bu uzun çalışma süresi, REM faz takibi dahil uyku takibi gibi özelliklere izin verecek. Akıllı saat ayrıca EKG içerecek, stres seviyelerini tespit edecek, adımlar atacak ve 39 farklı spor modunu destekleyecektir.

Fiyatlandırma ve stok durumu bilgileri henüz sızdırılmadı, ancak Samsung’un Unlocked etkinliğinde akıllı saati açıkladığı önümüzdeki hafta çok daha fazlasını bileceğimizi umuyoruz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

60
7 Paylaşım, 60 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir