Samsung Galaxy Watch 3’ün En Net Görüntüsü Ortaya Çıktı: İşte Detaylar!

1 dk


Bildiğiniz üzere Samsung Galaxy Watch 3 hakkında çok fazla sızıntı gördük. Bizde bunları zaten sizinle paylaşmıştık. Şimdi ise Samsung Galaxy Watch 3’ün en net görüntüsü sizlerle paylaşacağız.

Bu görüntü güvenilir sızıntı sahibi Evan Blass tarafından paylaşıldı ve önceki tasarım sızıntılarını destekliyor. Galaxy Watch3 paslanmaz çelik bir kasaya sahip, ancak görüntü dönen bir çerçeveye sahip olup olmadığını doğrulamıyor. Ancak, önceki sızıntılar akıllı saatin bir tane olacağını gösteriyor. Yani saatin tek varyantı olacak.

Galaxy Watch 3’ün kayışları deriden yapılmıştır ve bu, “1.4” ekran boyutuna sahip olduğu söylentilerine baktığımız 45 mm modeldir. Saatin arka tarafı da birkaç özelliği doğrular. 5ATM su direnci, Gorilla Glass DX koruması, dahili GPS ve MIL-STD-810G dayanıklılık derecesi.

Galaxy Watch 3’ün diğer söylentileri arasında 1GB RAM, 8GB depolama, kalp atış hızı ve kan basıncı monitörü, EKG sensörü, LTE bağlantısı ve Tizen OS 5.5 yer alıyor.

45mm modeli 340mAh bataryaya sahip olurken “1.2”ekranlı 41mm varyant 247mAh hücre ile birlikte gönderilecek. Galaxy Watch 3 hakkında daha fazla ayrıntı, Temmuz ayına kadar gün yüzüne çıkacaktır.

Daha fazlası için TeknoBizdeyiz’i takipte kalın. Bir sonraki haberde görüşmek üzere.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

82
10 Paylaşım, 82 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir