Sıradaki içerik:

Cloudflare Web Analytics Duyuruldu

e
sv

Samsung Galaxy S21 Ultra’nın Batarya Kapasitesi Sızdırıldı!

avatar

Oğuzhan

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bir sertifikasyon kurumu olan 3C, Samsung’un yaklaşmakta olan amiral gemisi telefonu Galaxy S21 Ultra’nın batarya kapasitesini açığa çıkardı. Sitede yer alan verilere göre akıllı telefon, 5.000 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olacak.

3C sertifikasyon sitesinin Galaxy S21 ve Galaxy S21+’ın batarya kapasitelerini paylaştığını aktarmıştık. Şimdiyse aynı sertifikasyon sitesi, serinin en yüksek donanımlı modeli Galaxy S21 Ultra’nın batarya kapasitesini gözler önüne seriyor.

3C’nin sitesinde yer alan verilere göre Samsung’un yaklaşmakta olan amiral gemisi telefonu, 4.855 mAh nominal kapasitesi olan bir bataryaya sahip olacak. Bu da kullanıcıların, tipik olarak 5.000 mAh kapasiteli bir batarya ile karşılaşacakları manasına geliyor. Hem de bu batarya, “EB-BG998ABY” model koduna sahip olacak.

Galaxy S21 Ultra’nın bataryasıyla alakalı olarak 3C’de yer alan bilgiler

Samsung’un yeni amiral gemisi telefonlarıyla alakalı ayrıntılı bir bilgi sahibi değiliz. İlginç bir şekilde şu ana dek, bu telefonlar rastgele bir özelliği ile ifşa olmadı. Bununla beraber her sene bulunduğu gibi bu sene da Galaxy S serisinin S Pen desteğine sahip olarak Galaxy Note serisinin konumunu alacağı iddiaları mevcut. Hem de Galaxy S21 serisinde Exynos 2100 adlı işlemcinin kullanılıp, 65 watt süratli şarj desteğine sahip olacağı da iddia ediliyor.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.