Samsung Galaxy S20 Kamera Problemlerini Çözecek

1 dk


Samsung, kamera problemleri ile boğuşan S20 telefonları için bir güncelleme yayınladı.


Geçtiğimiz aylarda satışa yayılan Samsung Galaxy S20 modelleri ilerlemiş kamera özellikleri ile ilgi çekiyordu. Fakat ailenin modellerinde birtakım kamera problemleri da meydana çıkmıştı. Genellikle vido çekimlerinde netlik yapar iken yaşanan problemler kullanıcıları bezdirmişti. Bu hususta ismim atacağını aktaran Samsung’tan yeni bir atılım geldi.

Samsung Galaxy S20 kamera problemleri çözülüyor

Daha önce de S20 modelleri amacıyla kamera güncelleştirmeleri sunan marka şimdi de yeni bir güncelleme ile gündemde. İlk olarak Çin’de kullanıma yayılan bu yeni güncelleştirme otomatik odaklanma problemini çözüyor gibi görünüyor.

G98x0ZCU1ATD1 kodlu yeni güncelleme otomatik odaklama problemini çözüyor. Hem de HDR ve geçiş efektlerinde birtakım ince ayarlamalar da getiriyor. Yukarıda da bildirdiğimiz gibi henüz yalnızca Çin bölgesindeki kullanıcıların deneyimleyebildiği bu yeni güncellemenin önümüzdeki zamanlarda bütün dünya genelinde kullanıma sunulması bekleniyor.

Ülkemizde de satılan Samsung Galaxy S20 modellerinde bu tarz problemlerin gördüğünüz biliniyor. Muhtemelen bu güncelleme Türkiye’de de tespit edilen Galaxy S20 modellerine gelecektir. Önümüzdeki zamanlarda telefonunuzun Ayarlar/Yazılım Güncelleme kısmını denetim etmenizi öneririz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

50
6 Paylaşım, 50 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir