Sıradaki içerik:

Microsoft, TikTok’u Satın Almakla İlgilendiğini Doğruladı: İşte Detaylar!

e
sv

Samsung, Galaxy S20+’da Android 11’i Test Etmeye Başladı

avatar

Oğuzhan

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Geekbench veritabanında, Samsung Galaxy S20 + akıllı telefon son zamanlarda Android 11 ile bulundu. Hepimiz yakında güncellemeyi dört gözle bekleyebilir miyiz? Kesinlikle değil. Çünkü ilk olarak, üretici bir beta sürümü yayınlayacak – ve bu da bir sürümden birkaç ay uzakta olmalıdır.

İlk kararlı sürüm daha sonra Kasım 2019’un sonunda piyasaya sürüldü. Bu yıl benzer şekilde uzun bir bekleme süresi bekleyebilirsiniz. Samsung son zamanlarda büyük Android güncellemelerini önceki yıllara göre biraz daha hızlı dağıttı. Ancak Kasım 2020’den önceki bir Android 11 sürümü büyük bir sürpriz olurdu.

Üreticinin ilk önce S20 serisinde çalışacağından şüphe yoktur. Kısa bir süre sonra güncelleme, Note 20 serisinin modellerine ulaşmalıdır. Bu arada, bunlar açıklanmak üzere. 5 Ağustos’ta Samsung yeni S-Pen akıllı telefonlarını tanıtacak.

Samsung, Galaxy Note 20 ile birlikte, kullanıcı arayüzünün yeni bir sürümünü de sunmalıdır. Bir UI 2.5 muhtemelen gelecek cihazlara önceden kurulacaktır. Ve piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra Galaxy S20, S20 + ve S20 Ultra’ya da ulaşacak. Bir UI 2.5 güncellemesinin tam olarak ne zaman görüneceği şu anda belirsizdir. 5 Ağustos’ta daha fazlasını öğrenebiliriz.

Samsung Galaxy S20, muhtemelen Android 11’i One UI 3.0 ile birlikte alacak. Yıl sonuna kadar beklemek istemiyorsanız, muhtemelen paketi birkaç hafta önceden test edebilirsiniz. Bunun ön koşulu büyük olasılıkla ilgili beta programına kayıt olmaktır.

Samsung, Android 11 tabanlı One UI 3.0 üzerinde çalışmaya başladı

Samsung Electronics, Google Pixel markalı akıllı telefonlarının ilk kararlı sürümünü piyasaya sürmeden önce büyük olasılıkla Android 11’i akıllı telefonlarında herkese açık olarak test etmeye başlayacak.

Bu, SamMobile web sitesi tarafından XDA Geliştiricileri topluluğunun bir üyesi, Samsung ürün yazılımını izlemek için resmi web sitesindeki en son Galaxy S20 Ultra ürün yazılımında Android 11’e referanslar fark ettikten ve erken gelişimin başlamış olduğunu öne sürdükten sonra bildirildi.

Samsung Galaxy akıllı telefonlar için Android 11’e yeni bir tescilli One UI 3.0 arayüzü eşlik edecek. One UI 3.0’ın piyasaya sürülmesinden önce, Koreli üretici hala One UI 2.5 için büyük bir fonksiyonel güncelleştirme yayınlamak için zamana sahip olacak.

Bir UI 2.5, Galaxy Note 20, Galaxy Z Fold 2 ve Galaxy Tab S7’nin piyasaya sürülmesiyle başlayacak. Galaxy S20, Android 11 tabanlı One UI 3.0’a geçmeden önce One UI 2.5 alacak.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.