Sıradaki içerik:

Huawei P40 Kamera Geliştirmesi Ve Celia’yı Ön Planda Tutacak

e
sv

Samsung Galaxy S20+ 118 Puanla Dxomark’da Onuncu Sırada

avatar

Oğuzhan

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bugün, DXOMARK Samsung Galaxy S20 + kamera skorunu açıkladı – 118 puan ile onuncu sırada. DXOMARK, Samsung S20+ ‘nın olağanüstü kamera performansına sahip bir akıllı telefon olduğunu söyledi. Birçok açıdan, görüntü kalitesi daha pahalı Samsung Galaxy S20 Ultra ile karşılaştırılabilir.

DXOMARK kamera sıralamasında Samsung Galaxy S20+, 118 puanla onuncu sırada yer aldı ve Samsung Galaxy S20 Ultra’ya 4 puan uzaklıkta.

Samsung Galaxy S20 +, fotoğraf çekmek için 127 puan ve videolar için 100 puan kazandı. Buna karşılık, Samsung Galaxy S20 Ultra fotoğraflar için 132 puan ve videolar için 102 puan kazandı.

DXOMARK SAMSUNG GALAXY S20+ HAKKINDA NE DİYOR?

Görevli bir üretici tarafından üretilen ve yüksek kaliteli bir amiral gemisi cihazından daha düşük bir fiyata yüksek kaliteli bir kameralı telefon arıyorsanız, Samsung Galaxy S20 + kesinlikle bu gereksinimleri karşılıyor.

S20 + ‘nın dört kameralı yapılandırması, özel geniş açı, ultra geniş açı, yakınlaştırma ve bokeh sensörleri içerir. Ve birçok açıdan, görüntü kalitesi daha pahalı Samsung S20 Ultra ile karşılaştırılabilir. S20 + ‘nın ultra geniş açılı ve bokeh sensörleri özellikle etkileyici olup neredeyse tüm aydınlatma koşullarında mükemmel pozlama ve renk sunuyor.

Otomatik odaklama hassas ve güvenilirdir. Her ne kadar biraz keskinleştirilmiş olsa da, detaylar hala oldukça iyi.

ani, ileri teknoloji akıllı telefonlarda yaygın olarak kullanılan gelişmiş işleme teknolojisiyle karşılaştırıldığında, S20+ ‘da takılı 12 megapiksel standart sensör, gürültü veya doku açısından biraz daha düşük. S20+ ‘nın zum objektifi de oldukça özel.

Yüksek çözünürlüklü sensör, Samsung Galaxy S20 + ‘nın 8K videoyu iki katına çıkarmasını sağlar. Filminiz bu yüksek çözünürlüğü gerektiriyorsa, bu büyük bir avantajdır. Ancak, statik zum fotoğrafları çekerken S20+, telefoto lens modeliyle karşılaştırılamaz.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.