Samsung

Samsung Galaxy S10 Plus kamera güncellemesi aldı

Samsung’un tasarım açısından yenilikçi ve oldukça beğenilen S10 serisi güncellemelerle kendini geliştirmeye devam ediyor. Bugün gelen bilgilere göre Galaxy S10 Plus kamera güncellemesi dağıtılmaya başladı.

Samsung Galaxy S10 Plus kamera güncellemesi aldı!

Samsung Galaxy S10 Plus Gece Modu furyasına oldukça geç kalsa da kullanıcıların yoğun talebi üzerine önemli güncellemeyi yayınladı. Dün gece saatlerinde yayınlanan yeni güncelleme ile gece çektiğiniz fotoğrafları aydınlatmak için uzun pozlama çekimler üretebilen Gece Modu artık cihazlarınızda olacak.

G975USQU2ASF6 seri numaralı 253 Megabayt‘lık yeni güncelleme 1 Haziran 2019 tarihli güvenlik paketini de beraberinde getiriyor. Ayrıca yeni güncelleme ile kameranızı direkt olarak QR tarayıcısı olarak kullanabileceksiniz. Aradaki Bixby ve Google Lens duvarı kalkıyor.

ss

Samsung biraz geç kalsa da bu güncelleme ile Google ve Huawei cihazlardaki Gece Modu özelliğini yakalamayı planlıyor hatta iddialara göre daha iyi bir sonuç elde edecek.

Güncelleme ABD’den bölgesel olarak dağıtılmaya başlandı. Cihazlarınıza yavaş yavaş gelecektir. Aynı güncellemenin en kısa sürede Galaxy S10 ve S10e’ye de gelmesi bekleniyor. Bugünlerde Samsung atak adımlarla ilerlemeyi planlıyor gibi gözüküyor. Galaxy Note 10 lansman tarihinin dün gece açıklanması ile birlikte Galaxy Fold için de yeni haberler bekleniyor.

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu