Samsung Galaxy Note20, Güney Kore’de Mystic Red Versiyonuna Kavuştu!

2 dk


Samsung Galaxy Note20, Mystic Bronze rengine ek olarak resmi olarak Mystic Green ve Mystic Grey renk seçenekleriyle geliyor. Görünüşe göre şirket iç pazarı için özel bir renk olan Mystic Red Samsung Galaxy Note20 5G’yi ülkesinde kullanıma sundu.

Telefonun vanilya versiyonu parlak kırmızı bir arka panele ve bugünlerde norm olduğu gibi benzer şekilde parlayan S Pen’e sahip.

Ayrıca, bu telefon için yerel operatör KT’ye özel özel bir duvar kağıdı da var, ancak eninde sonunda küresel sahneye çıkmasını bekliyoruz.

İçinde diğerleriyle aynı Galaxy Note20 telefonu var – 5G modemli ve 8 GB RAM’li Exynos 990 yonga seti şirkette kalacak. Güney Kore’de 256 GB olmak üzere tek bir bellek sürümü vardır ve herhangi bir bellek kartı için yuva yoktur.

Mistik Kırmızı Samsung Galaxy Note20 5G

KT listesi, bu telefonun düz bir ekrana sahip olduğunu defalarca gösteriyor – en son 2015 yılında Galaxy Note serisinde Galaxy Note5 ile görülen bir özellik. Telefonun fiyatı 1.026.500 KRW veya yaklaşık 866 dolar, ancak sözleşmeye tabi tutulması bunu aşağı çekecek.

Daha fazlası için TeknoBizdeyiz’i takipte kalın. Bir sonraki haberde görüşmek üzere.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

71
8 Paylaşım, 71 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
3
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
3
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir