Samsung Galaxy Note 9’un Ekranında Sorunlar Başladı!

1 dk


Güney Kore odaklı teknoloji yapımcısı Samsung’un Note serisinin bir delegesi olan Galaxy Note 9’un ekranında sararma bozukluğu meydana çıktı. Son vakitlerde söz hususu bozukluğu yaşayanların adedinin yükselmesi ile beraber Samsung forumlarına şikayet mesajları yağarken, bozukluğun çözümü şimdilik belirsiz.


Samsung, Galaxy S20 ailesinden daha önce sunduğu Galaxy Note 10, Galaxy Note 10 Plus ve Galaxy Note 10 Lite serisi ile yoluna devam ediyor. Fakat önce sunduğu Galaxy Note 9 modelinde uzun bir vakit sonra problem çıktı. Mart ayında Galaxy Note 9’lara gelen güncelleme ardından yaşandığı sanılan ekran sararma bozukluğu nedeniyle kullanıcılar şikayetlerini Samsung cephesine iletirken, şirketten konuyla alakalı bir açıklama ise şimdilik gelmiş değil.


Fakat söz hususu bozukluğu yaşayanlara forum sayfasındaki yetki sahibiler, teklifte bulunmayı ihmal etmiyor ve kullanıcıları teknik servise yönlendiriyor. Fakat telefonların pek çoğunun garanti kapsamında olmaması kullanıcıları kara kara düşündürüyor.

Koronavirüs nedeniyle yetki sahibi servislerin pek çoğunun tam kapasiteyle çalışmıyor olması da bozukluğun çözümünü geciktireceğe benziyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

56
7 Paylaşım, 56 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir