Sıradaki içerik:

macOS Catalina 10.15.4 Ek Güncellemesi Duyruldu!

e
sv

Samsung Galaxy Note 9’un Ekranında Sorunlar Başladı!

343 okunma

Güney Kore odaklı teknoloji yapımcısı Samsung’un Note serisinin bir delegesi olan Galaxy Note 9’un ekranında sararma bozukluğu meydana çıktı. Son vakitlerde söz hususu bozukluğu yaşayanların adedinin yükselmesi ile beraber Samsung forumlarına şikayet mesajları yağarken, bozukluğun çözümü şimdilik belirsiz.


Samsung, Galaxy S20 ailesinden daha önce sunduğu Galaxy Note 10, Galaxy Note 10 Plus ve Galaxy Note 10 Lite serisi ile yoluna devam ediyor. Fakat önce sunduğu Galaxy Note 9 modelinde uzun bir vakit sonra problem çıktı. Mart ayında Galaxy Note 9’lara gelen güncelleme ardından yaşandığı sanılan ekran sararma bozukluğu nedeniyle kullanıcılar şikayetlerini Samsung cephesine iletirken, şirketten konuyla alakalı bir açıklama ise şimdilik gelmiş değil.


Fakat söz hususu bozukluğu yaşayanlara forum sayfasındaki yetki sahibiler, teklifte bulunmayı ihmal etmiyor ve kullanıcıları teknik servise yönlendiriyor. Fakat telefonların pek çoğunun garanti kapsamında olmaması kullanıcıları kara kara düşündürüyor.

Koronavirüs nedeniyle yetki sahibi servislerin pek çoğunun tam kapasiteyle çalışmıyor olması da bozukluğun çözümünü geciktireceğe benziyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.