Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy S10 Lite Ve Note10 Lite, CES 2020’de Piyasaya Sürülebilir

e
sv

Samsung Galaxy Note 9, Android 10 Oneuı 2.0 Beta Sürümünü Aldı!

268 okunma

Birkaç gün önce, Samsung Galaxy Note 9 için dördüncü Android 10 tabanlı beta güncellemesinin konuşlandırılmasıyla ilgili haberler getirdik. Şimdi, aniden, Güney Koreli dev, beşinci OneUI 2.0 ürün yazılımı sürümünü piyasaya sürüyor 2018’in amiral gemisi. Eski phablet kralı Android 8.1 Oreo ile serbest bırakıldı. Birkaç ay sonra Android 9 Pie güncellemesi aldı. Cihaz eski Samsung UX arayüzü ile çıkış yaptı ve OneUI’nin gelişiyle gelişti. Şimdi, 2018 amiral gemisi One UI 2.0’ın getirdiği değişiklikler sayesinde yeni bir revizyon alacak.

Bu güncellemenin olduğunu belirtmek gerekir . Ancak, önümüzdeki günlerde Hindistan ve Avrupa gibi diğer bölgeleri kapsayan daha geniş bir sunum görmeyi bekliyoruz. Galaxy Note 9 güncelleme programının hızlı ilerlemesi, tüm hataların Ocak 2020’nin başında piyasaya sürülen son bir kararlılık için ezilmesini sağlıyor. Bu nedenle, en son güncelleme sadece iki küçük hata düzeltmesi getiriyor. Birincisi, Quick Panel Icons ile ilgili bir sorunu çözmeyi amaçlıyor. İkinci düzeltme, Samsung Pay ve Samsung Pass’te parmak izi kimlik doğrulamasını geliştirmekle ilgili.

Bu sunum sırasında kritik bir hata bulunmazsa, Beşinci Bir UI 2.0 beta sonuncusu olabilir. Bu arada Samsung, Galaxy S9 serisi için Android 10 sürümünü sunmak için de çok çalışıyor. Amiral gemilerinin ikilisi bugün yeni bir beta güncellemesi aldı . Şirketin yol haritasına göre, bu 2018 amiral gemilerinin sahipleri Ocak 10’un sonuna kadar Android 10 kararlı sürümünü yayınlayacak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.