Sıradaki içerik:

Vivo X50 Pro’nun Kamerasındaki Şahane Özellik

e
sv

Samsung Galaxy Note 20’nin Tasarımı Ortaya Çıktı

avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Daha önce, Samsung Galaxy Note 20 akıllı telefonların ilk teknik detaylarını öğrendik ve kamera modülünün tasarımı hakkında bilgi edindik. Bu verilere dayanarak, meraklıları Güney Koreli phablet için yüksek kaliteli bir tasarım konsepti hazırladı: Gökkuşağı ve gri renklerde Galaxy Note20 + görüntüleri ünlü tasarımcı Ben Geskin tarafından Twitter’da yayınlandı.

Kaynak, cihazların daha küçük bir ön kamera deliğinde, daha ince çerçevelerde ve yeni bir yan düğme düzenlemesinde önceki nesilden farklı olduğunu not ediyor. 

Galaxy Note serisine aşina olan sol taraf yerine, daha geleneksel sağ tarafa geçtiler. Samsung’un pandemi nedeniyle planları değişmeden kalırsa, Galaxy Note 20 cihazlarının duyurusu bu yıl Ağustos ayında gerçekleşecek.

Ayrıca, bu kez Pigtou ve xleaks7’den cihazın başka bir yeni yorumu çevrimiçi oldu. Aşağıda görebileceğiniz yeni görüntüler bize zarif bir Galaxy Note 20 gösteriyor. Boyutlar, Galaxy Note 10’dan yarım milimetre daha kalın olduğunu ve 6.7 inç ekranın diyagonalini teyit ederek 161.8 x 75.3 x 8.5 mm’ye karşılık gelecektir.

Ekran kamera için merkezi deliğe sahiptir ve kenarlarda kavisli olmayan düz bir tasarıma sahip gibi görünür. Arkada, yanal eğrileri olan aynalı bir yüzey görüyoruz.

Samsung Galaxy Note 20’nin Tasarımı İdda Edilen Görsel

Ayrıca arka tarafta Galaxy Note 20 ve Galaxy S20 Ultra arasındaki en belirgin ortak noktalardan biri olan dikdörtgen kamera modülünü görüyoruz. Alt tarafta ses hoparlörü, USB C Tipi bağlantı noktası ve klasik S Pen muhafazası bulunur.

Şu anda, Samsung’dan Galaxy Note 20 hakkında yeni bilgi olmadan neredeyse bir hafta geçmiyor. Ancak son zamanlarda ortaya çıkan detaylar hayranlar tarafından beğenilemezdi. Çünkü tahmin edilen pil kapasitelerinin beklenenden düşük olduğu söyleniyor.

Samsung Galaxy Note 20 ve daha büyük Note 20+ cihazlarını görmemiz uzun sürmeyecek. Bu aynı zamanda artan sızıntı sıklığını da açıklayabilir. 

Ancak şimdi, hayranları rahatsız edebilecek bir ayrıntı ortaya çıktı, çünkü Galaxy S20 Ultra’dan önemli ölçüde düşük olduğu söylenen iki Note modelinin pil kapasitesini etkiliyor.

Sızıntıdan Hollanda web sitesi GalaxyClub sorumludur. Pil hakkında bilgi aldı. Daha küçük olan Not 20 yaklaşık 4.000 mAh (mAh) ve Not 20+ ise 4.500 mAh’lik bir pil sunmalıdır. Karşılaştırma için: Galaxy S20 Ultra, 5.000 mAh değerinde bir kapasiteye sahiptir.

Galaxy Note 20+, önemli ölçüde düşük pil ömrüne sahip olabilir mi? Soru haklı, Galaxy Note 10+ sadece 4.300mAh’a sahipti. Yeni model, biraz daha geniş bir ekrana sahip ve ekstra 200mAh kapasite ekliyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.