TelefonlarSamsung

Samsung Galaxy Note 20 Ultra ve Galaxy Z Flip 4 Bronz Renkli Olabilir

Samsung‘un önümüzdeki ayın ilk haftasında Galaxy Fold 2’yi katlanabilir ekranla birlikte Galaxy Note 20 serisi ve Galaxy Z Flip 5G’yi duyurması bekleniyor. 

Galaxy Note 20’nin en yüksek model olarak Galaxy Note 20 Ultra’yı içermesi bekleniyor. Ultra varyantı yanlışlıkla Samsung Ukrayna web sitesinde yer aldı. Tanıtımı henüz olmadı ancak görüntüler YouTuber Techno Harry tarafından paylaşıldıAyrıca, 360 derecelik bir GIF ile yaklaşan Galaxy Z Flip 5G. Note 20 Ultra ve Galaxy Z Flip 5G, birinci sınıf Mystic Bronze kaplamada görülebilir.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra bronz teknobizdeyiz
Samsung Galaxy Note 20 Ultra ve Galaxy Z Flip 4 Bronz Renkli Olabilir 5

Galaxy Note 20 Ultra’nın Mystic Bronze renk çeşidi, Galaxy Note 9’un Metallic Copper sürümüne benziyor. Çok şık ve sofistike bir görünüme sahip. Phablet, aynı renkte S Pen kalemi ile donatılmıştır.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra bronz teknobizdeyiz 1
Samsung Galaxy Note 20 Ultra ve Galaxy Z Flip 4 Bronz Renkli Olabilir 6

Akıllı telefonun arka kabuğu, çıkıntılı dikdörtgen şeklinde bir modülün içine yerleştirilmiş üçlü bir kamera sistemi. Vurgu halkalarıyla gelen üç kameraya LED flaş ve otomatik odaklama ünitesi eşlik ediyor. Güç düğmesi ve ses düğmesi şimdi cihazın sağ kenarında bulunmaktadır. Önceki modelde sol tarafta bu düğmeler vardı.

Güvenilir tipster Evan Blass, Galaxy Z Flip 5G’nin Mystic Bronze varyantının sızdırılmış bir GIF görüntüsünü yayınladı.

Katlanabilir telefonun menteşesi markanın adına sahiptir. Ses seviyesi düğmesi ve parmak izi tarayıcısı cihazın sağ tarafında görülebilirken sol kenarında bir SIM yuvası vardır.

Samsung Galaxy Z Flip 5G teknobizdeyiz
Samsung Galaxy Note 20 Ultra ve Galaxy Z Flip 4 Bronz Renkli Olabilir 7

Galaxy Z Flip 5G’nin üst kenarında bir mikrofon var. Alt kısmında bir USB-C yuvası, başka bir mikrofon ve hoparlör ızgarası var. Görüldüğü gibi, Galaxy Z Flip 5G’nin görünümü, bu yılın başlarında piyasaya sürülen LTE varyantına oldukça benziyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu