Sıradaki içerik:

Facebook ve Instagram ‘yanlışlıkla’ Yasaklı Konu Etiketini Engellediğini Açıkladı!

e
sv

Samsung Galaxy Note 20 Ultra Adı Onaylandı

avatar

Berke

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Samsung Galaxy S20 Ultra, Bluetooth SIG sertifikasını geçti. Akıllı telefonun SM-N986U numarası var ve Samsung’un tedarik zincirini inceleyen bu yıl Samsung’un Note 20 Ultra versiyonunun olmayacağı sonucuna varmış bir analistin sözleri hakkında şüphe var.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra adı onaylandı

Bu, bu akıllı telefonun ilk görünümü değil. Daha önce, cihaz Geekbench benchmarkında ortaya çıktı ve saygın içeriden Ice Universe, yeni ürünün Snapdragon 865+ alacağını kesin olarak belirtti. SM-N9860’ın Çince sürümünü onaylayan 3C Ajansı, akıllı telefonun kutuda 25 W şarj cihazı alacağını doğruladı.

Bu, ortada sürümü olmayan yalnızca Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra’yı aldığımız anlamına mı geliyor? Yoksa Samsung üç Note modelini piyasaya sürmeye mi hazırlanıyor? Belki de Galaxy S20 serisi soruyu cevaplamaya yardımcı olacaktır. Seri numaralarındaki son basamağa dikkat edin. S20’nin normal versiyonu G980, S20 + G986’dır. S20 Ultra’ya G988 denir.

Bu, N986’nın Galaxy Note20 + olması gerekiyordu. Ancak Samsung, görünüşe göre, Ultra olarak yeniden adlandırmaya karar verdi. Bluetooth SIG’nin adında bir hata yapması da mümkündür.

Galaxy Note 20 sızıntıları

Daha önce, bir içeriden biri olan xleaks7 işbirliği ile Pigtou,  Galaxy Note 20’nin görüntülerini paylaştı . Her iki yeni ürünün de sunumunun Ağustos ayında yapılması bekleniyor. Bu, Samsung planlarının COVID-19 pandemisinden etkilenmemesi durumunda.

Samsung Galaxy Note 20+, önümüzdeki birkaç ay içinde piyasaya çıkacak en çok beklenen cihazlardan biri. Şimdi, şirketin ev sahasından çok fazla haber gelmiyor olsa da – Güney Kore, aynı şeyi Çin hakkında da söyleyemeyiz. Asya ülkesinden bazı blogcular gerçekten de Çin’in 3C sertifikasyon sitesi hakkında çok ilginç veriler buldu.

3C sertifikası, akıllı telefonun ortalama boyutta bir pil paketleyeceğini doğruladı. Gerçekten de 4370mAh “nominal” kapasiteden bahsediyoruz; “nominal” kapasite en sonunda 4500 mAh olabilir. Bu teyit edilecekse, tipik olarak daha büyük Galaxy Note 20’nin daha küçük bir pil ambalajlayacağı anlamına gelir. Bu, 5000mAh meyve suyu paketine sahip Galaxy S20 + ‘nın aksine. Bu arada, Samsung Galaxy S20 Ultra ile karşılaştırırsak, yaklaşık aynı kapasiteye (4500mAh) sahip oluruz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.