Sıradaki içerik:

Windows Hello Artık Google Chrome’da Ödemeleri için Kullanılabilir!

e
sv

Samsung Galaxy M51 Haziran Başlarında Çıkacak

569 okunma
avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Samsung Galaxy M3’ün piyasaya sürülmesinden sadece birkaç ay geçti. Ancak şirket, telefonları olan Galaxy M31 ve M51’in lansmanı için zaten burkuluyor. 91Mobiles’tan yeni bir ipucu, önümüzdeki hafta veya Haziran başında olabilen yakın bir lansmana işaret ediyor.

91Mobiles için kaynaklar, Samsung’un önümüzdeki hafta veya Haziran başında Galaxy M31’leri duyurduğuna dikkat çekti. İlginç bir şekilde, bu sefer, daha yüksek bir Galaxy M51 modelinin M31’lerle birlikte merkez sahneye çıkması bekleniyor, ancak kullanılabilirliği Haziran sonlarına veya Temmuz başında gecikebilir.

Samsung, ülkedeki bütçesini ve orta sınıf akıllı telefonlarını sırasıyla M ve A serilerine ayırdı. Şimdiye kadar, şirket her serinin dizilimini güncelliyor, ancak M serisi dizisinin Galaxy M51’in türünün ilk örneği olduğu söyleniyor.

En Son Sızan Özellikler

 Kaynak ayrıca, Galaxy M31s ve M51’e 64MP Samsung ISOCELL GW1 sensörünün eklenmesini ima ediyor. Şimdi, geçen yılki modellerin çakışan özelliklere sahip olması göz önüne alındığında bu çok şaşırtıcı değil. Ayrıca her iki cihazın da dört kameralı bir kurulum yapacağını da sözlerine ekledi. 

Şimdiye kadar, her iki yakışıklı diğer detaylar altında tutuldu, ancak biz AMOLED ekran ile birlikte farklı dahili olması gerekiyordu varsayabiliriz. Bununla birlikte, Galaxy M51, kendisini M31’lerden daha yüksek bir model olarak yansıtmak için bir ekran içi parmak izi sensörü içerebilir.

Bunun dışında daha önceki bir rapor, telefonların 128GB depolama seçeneklerine ulaşabileceğini belirtti. Bununla birlikte, 64GB daha düşük bir varyant da olabilir. Android 10’a dayanan One UI 2.0’da çalışması bekleniyor

Sonuçta, bu Samsung ile ilgili ilginç bir güncelleme, çünkü kadro çok erken yenileniyor. Şirketten henüz bir haber yok, ancak yakında resmi bir duyuru gelmesini bekleyebiliriz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.