Samsung Galaxy M51 Eylül Ayında Ulaşacak

2 dk


Birkaç rapora göre, Samsung , M serisi olarak adlandırılan Galaxy M51’in en güçlü akıllı telefonunu piyasaya sürüyor. Cihaz çok yetenekli bir akıllı telefon olmaya hazırlanıyor ve söylentilere göre, piyasaya sürülmemiş Galaxy M41’den sonra yapıldı. Yeni bir rapora göre, Hindistan’daki akıllı telefon serisinin hayranları Galaxy M51’in ne hakkında olduğunu görmek için Eylül’e kadar beklemek zorunda kalacaklar.

Bu rapor, sözde endüstri kaynaklarından gelen bilgilere dayanmaktadır. Yarımadadaki lansman, şirketin fabrikalarındaki üretim sorunları nedeniyle Eylül ayına ertelendi.

Galaxy M51’in Eylül ayından önce başka bir yerde ortaya çıkacağını düşünmekle birlikte, bunun olduğunu görmüyoruz. Sonuçta, Samsung, M serisi için Hindistan’da sağlam bir kale inşa etti. Bazı akıllı telefonlar Hindistan pazarı için ayrıcalıklı kalırken, diğerleri önce piyasaya sürülüyor. Dahası, bilmiyoruz, ancak Samsung’un fabrikalardaki sorunları sadece Hindistan ile ilgili olmayabilir.

Galaxy M51 anahtar özellikleri

Kısa süre önce tespit edilen GeekBench listesine göre, telefon 8GB RAM ile birleştirilmiş Octa-Core Snapdragon 675 yonga setine sahip olacak. Depolama açısından cihaz 128GB’a sahip olacak ve açıkçası microSD kartlar için destek sunuyor. Android sürümü Android 10, ancak bu büyük bir sürpriz değil.

Söylentiler, el cihazının selfie atıcı için sol üstte hizalanmış yumruk deliği ile 6.5 inçlik bir AMOLED ekrana sahip olacağını gösteriyor. Kaynaklar cam altı parmak izi tarayıcısı önermektedir, ancak cihazın iddia edilen render sistemi arkaya monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısı ortaya koymaktadır. 

Cihaz, gelişmiş bir üçlü arka kamera kurulumu ile tamamlanmıştır. Görünüşe göre, cihaz ana kamera olarak 64MP ile Samsung’un ISOCELL Bright GW1’ini spor yapacak. Ayrıca 3,5 mm kulaklık jakını tuttuğu söyleniyor.

Pil kapasitesi hala bir sır olarak kalıyor, ancak bunun çok büyük olmasını bekliyoruz. 5.000mAh’lik bir pil, Redmi Note 9 serisinin beğenileriyle rekabet etmek için ideal olacaktır.

Söylentilere göre, Galaxy M51 temel olarak canlanmış bir Galaxy M41. Samsung, CSOT’un AMOLED ekranı şirketin standartlarına ulaşamadığından Galaxy M41 geliştirme planlarını tamamlamaya karar verdi. Galaxy M41’i iptal etmesine rağmen, şirket Galaxy M51’i geliştirmek için projenin kalıntılarını kullanmaya karar verdi. Bu sefer, ahize Samsung’dan AMOLED ekrana sahip olacak.

Galaxy M51’in fiyatı hakkında hala bir ipucumuz yok, ancak 300 $ fiyat aralığının altında olmasını bekliyoruz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

44
6 Paylaşım, 44 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir