Samsung Galaxy M12 Nasıl Olacak? İşte Detaylar

2 dk


Yalnızca bu yıl Samsung, en son Galaxy M21s ve Galaxy M51 olmak üzere çok sayıda Galaxy M serisi akıllı telefonu piyasaya sürdü.

M serisi serisinin başarısını takiben, Samsung’un muhtemelen yeni telefonu olması beklenen yeni cihazı hakkında yurt dışından bir idda geldi. Steve Hemmerstoffer’a göre 2021’in başlarında tanıtılması beklenen Galaxy M12 olarak bilinen başka bir M serisi marka akıllı telefon hazırladığı söyleniyor.

Steve, beklenen lansman tarihinin yanı sıra yaklaşmakta olan Galaxy M12 cihazının ön ve arka tasarımını ortaya çıkaran CAD tabanlı görüntülemeleri de yayınladı.

İlk bakışta cihaz, yakın zamanda duyurulan Galaxy A42 5G’de gördüklerimize çok benziyor. Görüntülerine dayanarak, Galaxy M12 çapraz olarak 6,5 inç boyutunda olduğu söylenen ve 63,9 x 75,9 x 8,9 mm ölçülerinde genel bir ayak izine sahip bir Infinity-V ekrana sahip olacak.

Arka tarafta, Galaxy M12, piyasadaki diğer M serisi akıllı telefonlardan farklı görünen çift tonlu dokulu bir tasarıma sahip. Bunun da ötesinde, dörtlü kamera sistemine sahip kare şeklinde bir kamera muhafazasına sahiptir.

Cihazın gerçek özelliklerine gelince, şu anda büyük ölçüde bir gizem olarak kalıyorlar. Ancak önümüzdeki günlerde bu cihaz hakkında kesinlikle daha çok şey öğreneceğiz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

50
6 Paylaşım, 50 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir