Samsung Galaxy M11 Tasarımı Sızdırıldı

2 dk


Samsung kısa vakit evvelce Galaxy M31 ve Galaxy M21 modellerini tanıtmıştı. Bir vakitdir çıkan rapor eder da Galaxy M11 modelinin geleceğini gösteriyordu. Bugün meydana çıkan render görüntüleri ile de ideal fiyatlı Samsung Galaxy M11 tasarımı ve özellikleri netleşiyor.


Samsung Galaxy M11 tasarımı ve özellikleri sızdırıldı!
Corona virüsü her ne kadar bütün dünyayı tesiri altına alsa da, şirketler yeni cihazlarını tanıtmaya devam ediyor. Birçok amiral gemisi lansmanı iptal edilmesine karşın, orta sınıf ve giriş civar cihazlar pazara sürülüyor. Bugün de bir vakitdir beklenilen Samsung Galaxy M11 özellikleri ve tasarımı sızdırıldı.

Giriş civar model Galaxy M11 NCC , Wi-Fi Alliance ve Google Play Console ortamında meydana çıkmasının derhal ardından, özellikleri ve tasarımı ile ilgili bulgular de geldi. Telefonun lansman tarihi şimdilik bilinmezken bugün çıkan render görüntüleri çoğu şeyi netleştirdi.


Cihaz giriş civar olmasına karşın delikli bir ekran ile karşımıza çıkıyor. Arka doğrultusunda da üçlü kamera kurulumu barındıran cihazın siyah, mor ve mavi olarak üç renk varyantıyla sunulması bekleniyor. Kasası polikarbonat malzemeden yapıldığı fikir edinilen cihazın arka doğrultusunda LED flaş ve parmak izi okuyucu da bulunuyor.

Bilinen Samsung Galaxy M11 özellikleri
Cihazın 6.4 inç 720 x 1560 çözünürlüğüne sahip LCD bir ekran ile sunulması bekleniyor. Ön doğrultuda f/2.0 diyafram açıklığına sahip 8 Megapiksel bir ön kamera bulunacak. 1.8GHz sekiz çekirdekli Snapdragon 450 işlemciden güç alacak cihaz, 3 GB ve 4 GB RAM seçeneklerine de sahip olacak. Hem de 32 GB ve 64 GB dahili depolama kısmı seçenekleriyle satışa sunulacak. Buna ek olarak microSD kart yuvası da bulunmakta.


Arka doğrultusundaki üçlü kamera kurulumunda ana kamera f/1.8 diyafram açıklığına sahip 13 Megapiksel bir duyarga barındırıyor. İkinci kamera f/2.2 diyafram açıklığına sahip 5 Megapiksel geniş açı duyargaü, üçüncü kamera ise f/2.4 diyafram açıklığına sahip 2 Megapiksel derinlik duyargalüyle karşımıza çıkacak.

USB-C üzerinden 15W şarj desteği ile donatılmış cihaz, 5000 mAh bataryadan beslenecek. One UI 2.0 tabanlı Android 10 işletim sistemi ile kutudan çıkması beklenilen aygıtta 3.5 mm jak girişi de bulunuyor. Fiyatı ve çıkış tarihi konusu ile ilgili şimdilik net bir bilgiye sahip değiliz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

45
6 Paylaşım, 45 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir