SamsungTelefonlar

Samsung Galaxy M11 Tanıtımı Yapıldı! İşte Özellikler

Samsung, yeni telefon tanıtmak konusu ile alakalı sürat kesmiyor. İşte Koreli devin sunduğu son telefon Galaxy M11 ve öne çıkan özellikleri…
Geçtiğimiz vakitlarda Galaxy A31’i tanıtan Samsung, tekrar bütçe arkadaşı bir telefon olan Galaxy M11’i tanıttı.


Geçen yılki Galaxy M10’un konumunu alan M11, çekirdek adedi şimdilik bilinmeyen bir 1,8GHz işlemciyle geliyor. Daha evvelce gelen bulgular ve yeni bulgular bu işlemcinin alt civar Snapdragon 450 olabileceği konusu ile alakalı birleşiyor. Bu halde telefondan kabul edilebilir düzeyde bir performans beklenebilir, fakat büyük beklentilere girmemekte yarar var.

samsung galaxy m11 teknobizdeyiz
Samsung Galaxy M11 Tanıtımı Yapıldı! İşte Özellikler 4


3GB RAM ve 32GB dahili depolama yayınlayan telefonun 4GB/64GB modeli de bulunuyor. microSD kart desteği yardımıyla depolama alanına 512GB eklemeniz mümkün. Öne çıkan başka özellikler arasında 15W şarj destekli 5.000mAh’lik devasa pil, USB-C yuvası, 6,4 inç LCD ekran (1560×720), 8MP ön kamera, ortamında 13MP ana lensi barındıran üçlü arka kamera var.

Kutusundan Android 10 ve One UI 2.0 ile çıkan cihazın en az iki yıl emniyet güncellemesi alması beklenebilir. Android güncellemeleriyle alakalı bir bilgi ise şimdilik yok.

Galaxy M11’in ne vakit satışa sunulacağı şimdilik açıklanmadı, fakat telefon ilk olarak Birleşik Arap Emirlikleri’nde pazara sürülebilir. 2019’da çıkan Galaxy M10’un fiyatı 100 dolar civarsindeydi, M11’in fiyatı ise şimdilik bilinmiyor.

google news teknobizdeyiz
Abone Olun

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu