SamsungTelefonlar

Samsung Galaxy M11 Modeli Online Mağaza’da Satışa Sunuldu!

Samsung’un Galaxy M serisinin yeni delegesi Galaxy M11; 6,4″ HD+ Sonsuz-O ekran, Üçlü Kamera ve uzun saatler yeten 5.000mAh pil kuvveti gibi ilgi çekici özellikleri bütçe arkadaşı fiyatla sunuyor…

Samsung, giriş srandardı yeni akıllı telefonu Galaxy M11 modelini çevrimiçi mağazası (https://shop.samsung.com/tr) üzerinden Türkiye’de satışa sundu. Bütçe arkadaşı fiyatının yanı sıra sunmuş olduğu özelliklerle de ilgi çeken Galaxy M11’de, en sevdiğiniz oyunların ve video içeriklerinin tadını çıkarabilmeniz amacıyla uçtan uca görüntü gerçekleştiren 6,4″ HD+ Sonsuz-O Ekran bulunuyor. 3GB RAM ve 32GB dâhili depolama kısmı tespit edilen cihazın hafızası microSD kart sayesinde 512GB’a kadar da artırılabiliyor. Samsung Galaxy M11 kuvvetinü ise 1,8 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli SDM450 prosedürcüsünden alıyor.

samsung teknobizdeyiz
Samsung Galaxy M11 Modeli Online Mağaza'da Satışa Sunuldu! 4

Üçlü Arka Kamera ile her anı yakalayın

Galaxy M11’in Üçlü Arka Kamerası, daha çok perspektifle daha güzel fotoğraflar çekmenizi sağlıyor. 13MP Ana Kamera, gün ve gece boyu net fotoğraflar çekerken 5MP Ultra Geniş Açılı Kamera önünüzdeki sahnenin büyük bir kısmını çekmenizi sağlıyor. Ultra Geniş Açılı Kamera, fotoğraflarda daha çok detay görme imkânı sunuyor, 77 derecelik geniş açı ve 115 derecelik ultra geniş açıyla her sahneyi tam olarak görüldüğü şekilde çekmeniz olası duruma geliyor. Telefondaki 2MP Derinlik Kamerası ise arka planı bulanıklaştırarak fotoğrafınızı öne çıkarmanızı sağlayarak profesyonel bir görüntü amacıyla ilgi dağıtıcı öğeleri ortadan kaldırıyor. Bunlara ek olarak Galaxy M11’in 8MP ön kamerasıyla kendinizi en güzel açılardan da çekebiliyorsunuz. Bütün gözlerin üzerinizde olmasını sağlamak amacıyla Canlı Odak özelliği ile arka planı hafifçe bulanıklaştırmanız yeterli oluyor.

Uzun saatler yeten pil kuvveti ile sevdiğiniz şeylere daha çok vakit ayırın

m11 teknobizdeyiz
Samsung Galaxy M11 Modeli Online Mağaza'da Satışa Sunuldu! 5

İster film izliyor ister görünümlü sohbet sağlıyor olun, pil kuvveti uzun saatler yeten bir telefona gereksiniminiz var. Galaxy M11’in 5.000mAh pil kuvveti, sevdiğiniz şeylere daha çok vakit ayırmanıza imkan tanırken 15W’a kadar Hızlı Şarj özelliği daha kısa sürede daha çok şarj etmenizi sağlıyor.

Telefonunuza güvenle erişirken yaşamı kolaylaştırın

Galaxy M11’in gerisinde yer alan Parmak İzi Okuyucusu, desteklenen uygulamalara güvenle giriş yapmanızı ve cihazınızı basitçe açmanızı sağlıyor. Hem de Yüz Tanıma teknolojisiyle telefonunuzu basitçe açabilir ve verilerinizi güvende tutabilirsiniz. Bu teknoloji, tek bir bakışla telefonunuzu açmanızı ve şahsi verilerinizi korumanızı olası duruma getiriyor.

Siyah, Mavi ve Menekşe renk seçenekleri ile Türkiye’de satışa yayılan telefonun tavsiye edilen satış fiyatı ise KDV dâhil 1.379 TL.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu