Samsung

Samsung Galaxy Buds’ın Güneş Işınları Altında Ciddi Sorunları Var!

Apple, bir numaralı kulaklık üreticisidir. AirPods, gezegendeki en popüler Bluetooth kulaklıklardır. Tabii ki Apple dışında benzer ürünler sunan sayısız üretici var. Ama yukarıda bahsedilen modeller kadar iyi mi?

Android Police’in haberinden sonra büyük şüphelerimiz var. Ve ikinci kademe Çin veya Tayvan merkezli üreticilerin ürünlerinden bahsetmiyoruz. Samsung Galaxy Buds serisi modellerinden bahsediyoruz. Gerçek bir sorunları var ve şirketin bununla nasıl başa çıkacağını bilmiyoruz. Halen bununla ilgili resmi bir açıklama yok.

Samsung Galaxy Buds TeknoBizdeyiz 1
Samsung Galaxy Buds'ın Güneş Işınları Altında Ciddi Sorunları Var! 3

Galaxy Buds ve yeni Galaxy Buds Live dahil olmak üzere bazı Samsung kulaklık kullanıcıları, bu kulaklıkları daha sıcak koşullarda kullanmanın TWS’nin siz onları çıkarıp soğumasını sağlayana kadar sonsuza kadar bip sesi çıkardığını bildirdi.

Aslında bu, doğrudan güneş ışınları altında giyildiğinde olur. Bunları taktıktan birkaç dakika sonra Samsung Galaxy Buds’lar bip sesi çıkarmaya başlar. Daha da sinir bozucu olan, siz güneş ışınlarından uzaklaşıp soğuyana kadar durmayacaklar. Bunu bildiren kullanıcılar, dış sıcaklıkların 90 ° ila 100 ° F aralığında (32 ila 37.7 santigrat derece) olduğunda gerçekleştiğini söylüyor. Katılıyorum, bu yazın bazı bölgelerde normaldir.

Bu sorun bir kullanıcı tarafından bir blog sayfasında da bildirildi. Ve şöyle yazdı: “Yeni Galaxy Buds aldım ve bu arada onları kullanıyorum. Onları her kullandığımda, bir süre sonra (yaklaşık bir saat düz kullanım) ısınmaya başladılar. Bunu deneyimleyen başka biri var mı? Ve onlar gibi kulaklıklar için normal olup olmadığını biliyor musunuz? “

İlginç bir şekilde, ne Samsung’dan ne de diğer üst düzey üreticilerden böyle bir sorunu hiç duymadık. Ayrıca, kulaklığın kullanıcıyı ürünün aşırı ısındığı konusunda açıkça uyarmaması, ancak soğuyana kadar bip sesi çıkarmaya devam etmesi daha can sıkıcıdır. Sıcak iklimlerde yaşayan insanlar için bu, kulaklıkları neredeyse kullanılamaz hale getirir.

Elbette kimse Samsung Galaxy Buds’ın harika bir ürün olduğunu söylemiyor. Ancak yalnızca belirli bölgelerde ve belirli koşullarda kullanılabiliyorsa, birçok kişi diğer kulaklıkları seçecektir. Samsung bunu bir şekilde açıklamalı.

Daha fazlası için TeknoBizdeyiz’i takipte kalın. Bir sonraki haberde görüşmek üzere.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu